Yerli Diziler

236 dizi
Şahsiyet izle (IMDb: 9.1)
Şahsiyet dizisi izle, Şahsiyet tüm bölümleri tek parça 1080p ve 4k izleme seçenekleri ile diziizles.com sitesinden seyredebilirsiniz Agâh, 60’lı yaşlarında sıradan bir emeklilik hayatı yaşamaktadır. Nevra ise Cinayet Büro Amirliğinde çalışan bir polis memurudur. Agâh ve Nevra bütün hayatları boyunca apayrı yollarda yürürken, birbirlerine adım adım yaklaştıklarını bilmezler. Agâh çevresindeki insanlar tarafından hem saygı görür hem sevilir. Ancak Agâh, bu düzenli hayatını doktorundan duyacağı bir haberle tamamen değiştirecektir. Yurt dışında yaşayan kızı ve torununun da yanına yerleşmesiyle hayatındaki eski sakinlik kaybolacaktır. Agâh’ın hayatındaki bu değişiklik Cinayet Büro Amirliğinde çalışan Nevra’nın hayatını da etkileyecektir. Nevra, Cinayet Büro Amirliğinde çalışan tek kadın polistir ve mesleğine tutkuyla bağlı olsa da bu durum hayatını çok zorlaştırmaktadır. Nevra ve Agâh hayatlarında böyle dönüm noktalarındayken hikayeleri kesişince geçmişlerine dönmek ve hafızalarının derinlerine inmekten başka şansları kalmayacaktır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Necip Memili
Tür : Dram, Gizem, Suç
Leyla ile Mecnun izle, Leyla ile Mecnun dizisi tüm bölümleri tek parça 1080p izle Aynı gün, aynı hastanede dünyaya gelen iki bebek, yatak sayısının azlığından dolayı yan yana yatırılırlar. Ailelerinin "doğar doğmaz birbirlerini buldular" sözü üzerine beşik kertmesi yapılan bebekler, isimlerini de efsane aşıklar Leylâ ve Mecnun'dan alırlar. Aradan 25 yıl geçer. Bir sabah ailesi Mecnun'a durumu anlatır ve Leyla'yı istemeye giderler. Mecnun başta bu durumdan rahatsızlık duysa da Leyla'yı görür görmez aşık olur. Onu etkilemek için ne yapacağını bilemeyen Mecnun, bir gece rüyasında aksakallı dedeyi görür. Aksakallı dedenin rüyalarından çıkıp Mecnun'la beraber yaşamaya başlamasıyla da işler karışır.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Ali Atay, Serkan Keskin, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Nalan Kuruçim
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Komedi
Behzat Ç izle (IMDb: 8.7)
Behzat Ç izle, Behzat Ç tek parça sansürsüz 1080p kalitesinde diziizles.com adresinde Behzat Ç (Erdal Beşikçioğlu), 1985 yılında Polis Akademisi'nden mezun olmuş, cinayet bürosunda görev yapmakta olan bir polistir. Hizmet verdiği süre içerisinde almış olduğu cezalar nedeniyle hep başkomiser olarak kalmıştır. Behzat'ın eski eşiyle yaşadığı problemler kızına karşı ilgisiz kalmasına sebep olur. Bir süre sonra kızı Berna (Hazal Kaya) intihar eder. Behzat, bu olaydan sonra yıkılır. Behzat Ç. ve ekibinde yer alan polisler Harun (Fatih Artman), Hayalet (İnanç Konukçu), Akbaba (Berkan Şal), Eda (Seda Bakan), Selim (Hakan Hatipoğlu) ve Cevdet (Berke Üzrek), sezon boyunca bir yandan Behzat'ın kızının ölümüyle ilgili olabilecek kişilerle ilişki kurarken, bir yandan da her bir bölümde yaşanan farklı cinayetlerin çözümüyle uğraşırlar.
Yapım Yılı : 2010
Oyuncular : Erdal Beşikçioğlu, Canan Ergüder, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş
Ezel izle (IMDb: 8.6)
Ezel izle, Ezel dizisi tüm bölümleri, Ezel youtube 1080p tek parça olarak sitemizden seyredebilirsiniz diziizles.com Ömer, babasının atölyesinde çalışarak sade bir hayat içerisinde yaşamını sürdüren bir gençtir. Askerlik dönüşü sevgilisi Eyşan ile evlenmeyi planlamaktadır. Fakat kendisini bir anda cinayetten hapiste bulunca hayatı allak bullak olur. Hapisteyken tanıştığı Ramiz Dayı, ikinci babası olur. Ömer kimliğini saklayarak, bir dizi estetik operasyon sonrası Ezel'e dönüşür. Hapishaneden çıktıktan sonra kendisine oyun oynandığına inanarak intikam için Eyşan'ın, en iyi arkadaşı Cengiz'in ve abisi bildiği Ali’nin peşine düşer... Aşk, güç, para, mafya entrikaları hayatlarının bir parçasına dönüşürken, her biri intikamdan beslenir...
Yapım Yılı : 2009
Oyuncular : Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Yiğit Özşener, Barış Falay, Sarp Akkaya
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Suç
Bir Başkadır izle, Bir Başkadır dizi izle, Bir Başkadır netflix dizisini diziizles.com farkıyla tüm sezon ve bölümlerini full hd izle, Dizi, birbirlerinden oldukça farklı karakterde olan ve bambaşka hayatlar yaşayan bir grup insanın yollarının kesişmesiyle değişen yaşamlarını konu ediyor. Bu karakterler ya yeni bir yola yürümek ya da karmaşık bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalacaklardır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Defne Kayalar, Settar Tanrıöğen
Tür : Dram, Gizem
Kulüp izle (IMDb: 8.2)
Diziizles farkı ile Kulüp dizisinin tüm bölümleri elinizin altında Kulüp izle, Kulüp 1080p tek parça izle 1950'lerin kozmopolit İstanbul'unda bir anne, sorunlu geçmişi yüzünden yetiştiremediği asi kızıyla yeniden bağ kurmak için bir gece kulübünde çalışmaya başlar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Fırat Tanış, Asude Kalebek, Salih Bademci
Tür : Dram
Fi izle (IMDb: 7.8)
Fi izle, Fi yerli dizisini izle, Fi dizisini sansürsüz full hd tek parça kalitesiyle izleyin. Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen.. Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Çok satan Fi - Çi - Pi üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi...
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi
Tür : Dram
Aşk 101 izle (IMDb: 7.5)
Aşk 101 izle, Aşk 101 tek parça 1080p olarak sitemizden seyredebilirsiniz Aşk 101 dizisi tüm bölümleri Öğretmenlerinin bir basketbol koçuna âşık olmasını sağlamaya çalışan dört isyankâr ve bir örnek öğrenci, birlikte arkadaşlığı, aşkı ve kendileri olma cesaretini öğrenir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Müfit Kayacan, İpek Filiz Yazıcı, Selahattin Paşalı
Tür : Dram, Komedi
Kırmızı Oda izle, Kırmızı Oda tv8 ekranların sevilen dram ağırlıklı dizisi Kırmızı Oda dizisi tüm bölümleri tek parça 1080p kalitesinde diziizles.com adresinde Psikiyatri kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatlarının anlatılacağı “Kırmızı Oda”da acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Binnur Kaya, Tülin Özen, Meriç Aral, Burak Sevinç, Gülcin Kultur
Tür : Dram
Atiye izle (IMDb: 7.2)
Atiye dizisine ait sezonların tüm bölümlerini sitemizden seyredebilirsiniz Atiye dizisi 1080p kalitesinde tek parça diziizles.com adresinde Atiye, genç ve güzel bir ressamdır. Ailesi ve sevgilisi Ozan’la mutlu bir hayatı olan Atiye, dünyanın en eski tapınaklarından olan Göbeklitepe’ye bir ziyaret gerçekleştirir. Atiye’nin bölgede yaptığı gezi sırdasında, Erhan adındaki bir arkeolog, Atiye ile Göbeklitepe arasında mistik bir bağlantı olduğuna dair bir sembol keşfeder. Bu olayın peşini bırakmayan ve irdelemeye başlayan Atiye, geçmişin izlerini de bulmaya çalışır ve kendisine bambaşka bir yol çizer. Atiye, geçmişi kovaladıkça ve yeni detaylara ulaştıkça, geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani olayları birbirinden ayırt edememeye başlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Beren Saat
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
Medcezir izle (IMDb: 6.9)
Medcezir izle, Medcezir dizisinin tüm bölümleri, Medcezir tek parça 1080p kalitesinde diziizles.com adresinde Varoşlardan çok zengin bir semte gelip, zengin bir ailenin yanında yaşamaya başlayan, fakir ama gururlu, gururlu olduğu kadar da zeki bir genç adam, semtin en güzel ve zengin kızı ile aşk yaşamaya başlar ve bu aşk herkesin hayatını değiştirir... The O.C.'nin yerli uyarlaması.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Metin Akdülger, Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü
Tür : Dram, Komedi
The Protector - Hakan Muhafız izle, Hakan Muhafız dizisi tüm bölümleri, The Protector - Hakan Muhafız 1080p tek parça hd diziizles.com adresinde Günümüz İstanbulu'nda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılır.
Yapım Yılı : 2018 - 2020
Oyuncular : Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Funda Eryiğit
Tür : Aksiyon, Macera
Konuşanlar izle, Konuşanlar tüm bölümleri, Konuşanlar tek parça 1080p izle Senarist Komedyen Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu, odağına Orantısız Mizah’ı alan yeni Talk Show formatı Konuşanlar ünlü konuk ve sürpriz konularıyla mizahın daha önce girilmeyen sınırlarını paramparça ediyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Hasan Can Kaya
Tür : Komedi, Talk
Survivor All Star izle (2022), Survivor All Star izle, Survivor 2022 bölümlerini tek parça 1080p olarak diziizles adresinde iyi seyirler Survivor'un heyecan verici, gerici ve yorgun düşüren zorlu adasından evine galip dönen kim olacak ?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür :