Yabancı Diziler

236 dizi
Arcane izle (IMDb: 9.5)
League of Legends dizisi olan Arcane tüm bölümleri tek parça Arcane türkçe dublaj ya da Arcane altyazılı orjinal dilinde dual izleme seçeneği ile 1080p kalitesinde diziizles adresinden seyredebilirsiniz Ütopik bir bölgede baskı gören bir yeraltı şehri olan Zaun'da geçen Arcane, efsanevi iki League of Legends şampiyonunun hikayesini ve onların birbirinden ayrılmasına neden olan gücün hikayesini konu ediyor.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Hailee Steinfeld, Ella Purnell, Katie Leung, Kevin Alejandro, Jason Spisak
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Breaking Bad izle (IMDb: 9.4)
Breaking Bad izle, Breaking Bad dizisini izle, Breaking Bad uyuşturucu dizisi izle, Breaking Bad dizisini full hd kalitede izle, Kanserden öleceğini öğrenen bir kimya öğretmeni, ailesinin geleceğini garanti altına almak için metamfetamin üretip satmak üzere eski bir öğrencisiyle kafa kafaya verir. (18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Bryan Cranston, Aaron Paul, Anna Gunn, Dean Norris, Jonathan Banks
Tür : Dram
The Wire izle (IMDb: 9.3)
The Wire izle, The Wire dizi izle, The Wire dizisini full hd kalitede diziizles.com sitesinde izle, Amerika’nın 26. büyük şehri, Maryland eyaletinin ise en büyük şehri Baltimore’un yaşamadan bilemeyeceğiniz hikayesini izlemeye hazırlanın. Çünkü TV’da hikaye anlatıcılığının öncüsü The Wire, hafızalardan kazınması imkansız bir destan yazmaya geliyor. Özel bir programın uygulandığı bir hapishanede yaşananları konu edinen OZ ve mafya kavramının üç-beş silahlı adamdan çok daha başka anlamlara da geldiğini cesurca anlatan The Sopranos, HBO’nun o tarihe kadar çıkardığı en başarılı, en sıradışı yapımlardı. Bu iki dizinin başarısının üzerine yapım şirketi, ‘bağımsız ve kaliteli yayın’ ilkesini benimsediğini anlatabilmek için yeni bir dizi arayşına girişti. İşte tam da bu sırada 2000 yılında aynı adlı kitabını mini diziye uyarladıkları The Corner’ın yaratıcısı David Simon yepyeni bir projeyle kanalın kapısını çaldı. İlk sözleri de “Bunun bir polis-suçlu kovalamacası olmayacağına yemin ediyorum. İlk bakışta öyle görünecek. Ama bir Baltimore hikayesi olacak”tı. The Corner nasıl konusunu gerçek insanlar ve gerçek mekanlara dayandırıyor ama ‘köşe’deki uyuşturucu ticareti fonunda karakterlerin öykülerini anlatıyorsa The Wire da suç, suçlu, adalet, adalet mekanizmaları, kentsel dönüşüm, siyasi otorite ve öteki kavramları üzerinden Baltimore’un yaşam dinemiklerini ve Baltimore’da var olma şekillerini göz önüne seriyor. İyiyle kötünün ayrımına varmakta zorlanacağınız, her sezonunda varoşlardan eğitim sistemine, büyük suç örgütlerinden, dolandırıcı sendikalara Baltimore’un farklı bir köşesine keşfe çıkacağınız The Wire, HBO’nun itibarını artırmanın yanı sıra TV dünyasına da gerçekçilik, görsel hikaye anlatımı ve sosyal eleştiri gibi kavramlar kazandırdı.
Yapım Yılı : 2002
Oyuncular : Dominic West, Lance Reddick, Sonja Sohn, Wood Harris, Wendell Pierce
Tür : Dram, Suç
Rick and Morty izle, Rick and Morty dizisinin tüm bölümleri tek parça, Rick and Morty 1080p olarak diziizles.com adresinde Çılgın bilim insanı Profesör Rick ve torunu Morty’nin boyutlar arası tuhaf ve tehlikeli yolculuklarını konu alan yetişkinlere yönelik çizgi dizi.
Yapım Yılı : 2013 - 2021
Oyuncular : Justin Roiland, Chris Parnell, Spencer Grammer, Sarah Chalke
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi, Macera
The Sopranos izle (IMDb: 9.2)
The Sopranos izle, The Sopranos dizi izle, The Sopranos dizisini full hd 1080p kalitesiyle izle, New Jersey’de bir Amerikan-İtalyan mafya ailesi patronu Tony Soprano’nun meslek, suç, şiddet, aile, adalet ve dostluk kavramları arasındaki denge kurma mücadelesi üzerine kurulmuştur. Dizi aynı zamanda Soprano ailesinin bireyleri ve Tony’nin yakınında bulunan insanların hayatından da kesitler sunar. Dizinin senaryosunda belki de en önemli yeri tutan Tony ve psikiyatristi Dr. Jennifer Melfi arasındaki diyaloglar, 6 sezon boyunca suç-ahlak dengesinin tartışılması açısından dizinin en çok hatırda kalan sahneleri olmuştur. Dizinin ilk bölümü HBO kanalında 10 Ocak 1999’da gösterilmiş; 6 sezon ve toplam 86 bölüm sonunda 10 Haziran 2007’de final bölümü ile sona ermiştir.The Sopranos bir çok ödül kazanmasının yanında (21 Emmy Ödülü, 5 Altın Küre dahil), Amerikan dizi yazarlarının çoğu tarafından gelmiş geçmiş en iyi TV dizisi olarak gösterilmiştir. Dizi 6 sezon devam etmesi ve büyük beğeni toplaması ile Amerikan popüler kültüründe de önemli bir yer kazanmıştır. Dizideki pek çok sahne, diğer televizyon programlarına konu olmuş, Tony Soprano’nun yaşamı bu programlarda tartışılmış, dizi hakkında karakter analizi konulu kitaplar yazılmış, bir bilgisayar oyunu yapılmış ve başta dizi müziklerini içeren albümler olmak üzere pek çok ticari ürüne ilham vermiştir.
Yapım Yılı : 1999
Oyuncular : James Gandolfini, Edie Falco, Jamie-Lynn Sigler, Robert Iler, Lorraine Bracco
Tür : Dram
Game of Thrones izle - Taht Oyunları (GOT) izlemeniz için diziizles adresinde Game of Thrones dizisinin tüm bölümleri Game of Thrones türkçe dublaj ve Game of Thrones altyazılı orjinal dilinde tek parça izle Krallık dediğin savaşsız olur mu? En güçlü krallığı kurup, huzuru sağlamış olsan bile bu gücü elinde nasıl koruyacaksın? Burada yanlış yapana yer yok, affetmek yok. Kuzey Krallığının hükümdarı Lord Ned Stark, uzun ve zorlu savaşlardan sonra anayurduna dönüp krallığını bütünlük içerisinde tutmayı başarmıştır. Kral Robert Baratheon ile yıllarca omuz omuza çarpışan ve Baratheon'un kral olmasını sağlayan Ned Stark'ın tek istediği kuzey sınırlarını koruyan krallığında ailesiyle ve halkıyla yaşamaktır. Fakat suyun öte yanında kendi topraklarından ve krallığından kovulduğunu iddia eden Viserys Targaryen , kız kardeşi Daenerys'i barbar kavimlerin başı Han Drogo'ya vererek, güç birliği planları yapmaktadır. Tahtını büyük bir iştahla geri isteyen ama kraliyet oyunlarından habersiz olan Viserys'in planları Kral Baratheon'a ulaşır. Savaş alanında büyük cengaver olan ama ülke ve aile yönetiminde aynı başarıyı tutturamayan Baratheon'un tamamen güvenebileceği ve her yanlış hamlesini arkasından toplayacak yeni bir sağ kola ihtiyacı vardır. Kuzeyin Lordu Ned Stark bu görev için seçilen tek aday isimdir. Kış yaklaşıyor... Hanedan entrikaları, kapılı kapılar ardında dönen oyunlar, birilerinin kuyusunu kazmak için düşmanın koynuna girmekten çekinmeyen kadınlar, kardeşler arası çekişmeler, dışlanmalar... Hepsi tek bir hedef için: Taht kavgası..
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Maisie Williams, Sophie Turner, Isaac Hempstead-Wright, Nikolaj Coster-Waldau, Gwendoline Christie
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
Sherlock izle (IMDb: 9.1)
Sherlock izle, Sherlock dizisini Full HD Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı izle, Sherlock dizi izle, Arthur Conan Doyle'un ünlü eserinden uyarlanan yapımda, kahramanlarımız Sherlock Holmes ve Dr. John Watson günümüz Londra'sında sıradışı cinayetleri çözmeye çalışıyorlar. Huysuz Sherlock ile insancıl John, maceradan maceraya atılırken, izleyici kendisini aksiyondan komediye uzanan bir koşuşturmacanın içinde buluyor.
Yapım Yılı : 2010
Oyuncular : Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Una Stubbs, Rupert Graves, Louise Brealey
Tür : Dram, Gizem, Suç
The Last Dance dizi izle, The Last Dance izle, The Last Dance dizisinin tüm bölümlerini izle, Michael Jordan ve Chicago Bulls hanedanının anlatılmamış hikayesini, 1997-98 şampiyonluk sezonundan ender, daha önce hiç görülmemiş görüntü ve seslerle, ayrıca ünlü figürler ve basketbolun en büyük isimleriyle 100'den fazla röportajla anlatan 10 bölümlük bir belgesel.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Michael Jordan, Scottie Pippen, Dennis Rodman, Steve Kerr
Tür : Belgesel
Firefly izle (IMDb: 9.0)
Firefly izle, Firefly dizi izle, Firefly dizisinin tüm bölümlerini diziizles.com sitesinde izle, 2500'lü yıllarda Dünya nüfusunun iyice artması ve kaynakların tükenmesi sonucu insanların başka gezegenlere göçmesi başlıyor. Merkez gezegenlere yerleşenler medeniyeti devam etttiriyor ve Alliance (Abd & Çin ortak birliği) kuruyor. Diğerleri ise çevre gezegenlere ve aylara yerleşerek bağımsızlıklarını ilan ediyor. Alliance bu bağımsızları kendine katmak için savaş başlatıyor. Dizinin pilot bölümü olan Serenity bölümü, bu savaşla devam ediyor.Savaş sonrası Mal (Kaptan Malcolm Reynolds), diziyede adını veren Firefly model bir uzay gemisi kaçırıp kaçakçılık işine giriyor.
Yapım Yılı : 2002
Oyuncular : Nathan Fillion, Gina Torres, Alan Tudyk, Morena Baccarin, Adam Baldwin
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
İnsanoğlunu soyunun tükenmesi tehlikesiyle karşı karşıya bırakan Titanlar, yani metrelerce yükseklikte insan formunda ama ilkel dev yaratıklar, insanları yiyerek yok etmektedir. İnsan neslinin son temsilcileri kendilerini yüksek duvarların içine hapsederek korunmuş ve 100 yıldır tek bir Titan bu duvarı aşamamıştır. Ne var ki, bu huzur daha fazla sürmeyecek, insanoğlu nerden geldiklerini bilmedikleri bu düşmanla savaşmak zorunda kalacaktır. Eren, hayatını duvarların içinde geçirmek istemeyen bir genç, Titanlardan insanoğlunun intikamını almaya yemin eder… Shingeki no Kyojin, 4. Taisho Manga Ödülüne aday gösterilmiştir.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Yuki Kaji, Yui Ishikawa, Marina Inoue, Kisho Taniyama, Hiro Shimono
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Fargo izle (IMDb: 8.9)
Fargo izle, Fargo dizisini izle, Fargo dizisini Türkçe Altyazılı izle, Fargo full izle, Fargo, Noah Hawley tarafından yazılmış ABD yapımı Kara mizah - Suç filmi türü bir dizidir. Dizi aynı ismi taşıyan 1996 yapımı Coen kardeşler tarafından yönetilmiş ve birçok ödül kazanan Fargo den esinlenilmiştir.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Chris Rock, Jessie Buckley, Jason Schwartzman, Ben Whishaw, Jack Huston
Tür : Dram, Suç
When They See Us izle, When They See Us dizi izle, When They See Us dizisinin tüm bölümlerini 1080p kalitede diziizles.com da izle, Gerçek bir hikâyeden uyarlanan bu film, 1989 yılında geçmektedir. Harlemli beş genç, haksız yere Central Park'ta koşu yapan bir kadına vahşi bir cinsel saldırıyla suçlanınca tutuklanır ve sorgulanırlar. Ülke genelinde tansiyon yükselirken bu beş genç, kendilerini bir kâbusun içinde sıkışıp kalmış olarak bulur.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jharrel Jerome, Ethan Herisse, Marquis Rodriguez, Asante Blackk, Caleel Harris
Tür : Dram
Reacher izle (IMDb: 8.9)
2022 yapımı Reacher dizinin tüm bölümleri sizlerle Reacher türkçe dublaj izle, Reacher altyazılı izle Emekli Askerî Polis Subayı Jack Reacher işlemediği bir cinayetten tutuklanınca kendini kirli polisler, karanlık iş adamları ve yozlaşmış siyasetçilerle dolu ölümcül bir komplonun ortasında bulur. Aklından başka bir şeyi olmayan Reacher Margrave, Georgia'da neler döndüğünü çözmek zorunda kalacaktır. Reacher'ın ilk sezonu, Lee Child'ın uluslararası çok satan romanı The Killing Floor'a dayanıyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Alan Ritchson, Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Chris Webster, Bruce McGill
Tür : Aksiyon, Dram, Gizem, Macera, Suç
F4 Thailand: Boys Over Flowers izle, F4 Thailand: Boys Over Flowers türkçe altyazılı, F4 Thailand: Boys Over Flowers yeni bölümleri sitemizde iyi seyirler Sıradan, zavallı bir kız olan Gorya, bir dizi aksilik ve çatışmaya göğüs gerer ve Tayland'ın en güçlü genç adamı F4'ün lideri Thyme'e aşık olur.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Bright Vachirawit Chivaaree, Metawin Opas-iamkajorn, Jirawat Sutivanisak, Hirunkit Changkham, Tontawan Tantivejakul
Tür : Dram, Komedi
The Mandalorian izle, 1080p tek parça The Mandalorian dizisinin tüm bölümleri dizi izleme sitenizde diziizles.com adresinde The Mandalorian türkçe altyazılı olarak sizlerle iyi seyirler The Mandalorian, tek başına savaş veren biridir. Bulunduğu yer ise Yeni Galaktik Cumhuriyet'in kontrol edemediği bir bölgededir. The Mandalorian'ın yolu Cara Dune ile kesişir. Cara Dune, Cumhuriyet'e bağlı olan askerlerden biri olarak biliniyor. Cara, yolu The Mandalorian ile kesiştiği zaman, bulunduğu yere alışmaya çalışmakla meşguldür. The Mandalorian'ın görevi ise bir kafa avcısının verdiği görevi yerine getirmektir..
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Pedro Pascal
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera, Vahşi Batı
Peaky Blinders dizisini izle, Peaky Blinders izle, Peaky Blinders suç çetesi izle, Peaky Blinders dizisini diziizles.com farklıyla izle, Birinci Dünya Savaşı’ndan yeni çıkmış İngiltere’yi, yasadışı faaliyet gösteren çeşitli çeteler sarmıştır. Bunlardan biri de soygunculuk ve at yarışıyla para kazanan Peaky Blinders’dır. Polislere rüşvet yedirerek paçayı kurtaran çete, bir soygunda yanlışlık yapınca, başlarına bela olacak yeni bir müfettişin şehre gelmesine vesile olurlar. ONTGO ile İzlediğin İstediğin Her Yerde Seninle...
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Cillian Murphy, Paul Anderson, Sam Claflin, Finn Cole, Anya Taylor-Joy
Tür : Dram, Suç
Narcos izle (IMDb: 8.8)
Narcos izle, Narcos dizi izle, Narcos Pablo Escobar izle, Narcos dizisini full hd 1080p izle, Bu gangster dizisinde, Kolombiya'nın şiddet dolu ve güçlü uyuşturucu kartellerinin gerçek hikayesini izleyeceksiniz.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Pedro Pascal, Matias Varela, Damián Alcázar, Francisco Denis, Alberto Ammann
Tür : Dram, Suç
Black Mirror izle (IMDb: 8.8)
Black Mirror izle, Black Mirror dizi izle, Black Mirror netflix dizisini izle, Black Mirror bilim-kurgu dizisini izle, Bu bilimkurgu antolojisi dizisi, insanlığın en görkemli buluşlarının ve en karanlık içgüdülerinin zıtlaştığı karmaşık ve teknolojiyle dolu bir yakın geleceği konu alıyor. (18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular :
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
Better Call Saul izle, Better Call Saul dizi izle, Better Call Saul dizisini 1080p full hd olarak diziizles.com sitesinde izle, Breaking Bad spin-off’u. Breaking Bad’te Walter White ve Jesse’nin avukatı ve aynı zamanda suçluların bir numaralı adresi olan Saul Goodman odaklı olacak dizi bir “prequel” olacak. Yani Breaking Bad’teki zamanın daha öncelerine bir yolculuk yapacağız ve Saul Goodman henüz Walter ve Jesse ile tanışmamış olacak. Saul Goodman’ı bol bol mahkemelerde göreceğiz. Projenin arkasındaki isimler ise yine Vince Gilligan ve Peter Gould.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn, Patrick Fabian, Michael Mando
Tür : Dram, Komedi, Suç
One-Punch Man izle (IMDb: 8.8)
One-Punch Man izle, One-Punch Man anime dizisini izle, One-Punch Man gibi netflix dizilerinin hepsini ve daha fazlasını diziizles.com adresinden full olarak kesintisiz izle, Bu seri cansız duruşu, kel kafası ve de hiç de etkileyici olmayıp her tarafından sıradanlık fışkıran Saitama adındaki genç hakkında. Ne var ki sıradan görünüşünün altında sıradan problemler yatmamakta. İşin aslında kendine zorlu rakipler arayan süper bir kahraman o! Asıl sorun işte burada ortaya çıkıyor. Ne zaman umut vadedebilecek bir rakip ortaya çıksa tek yumrukla amele sümüğü gibi yere yapıştırıyor. Acaba Saitama sonunda kendisine meydan okuyabilecek kötü birisini bulabilecek midir? Meydan okumak için yeni kötüler ararkenki Saitama'nın kolay ve komik zaferlerini sakın ola kaçırmayın!
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Kazuhiro Yamaji, Yuichi Nakamura, Kenjiro Tsuda, Aoi Yuki, Hiroki Yasumoto
Tür : Aksiyon, Animasyon, Komedi, Macera
Dark izle (IMDb: 8.8)
Dark izle, Dark dizi izle, Dark netflix dizisini diziizles.com adresinde izle, Bir çocuğun kaybolması, dört aileyi hummalı bir cevap arayışına iter. Bu arayışları, üç nesli kapsayan akıl almaz bir gizemi ortaya çıkarmalarına neden olur.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Louis Hofmann, Karoline Eichhorn, Christian Hutcherson
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem, Suç
Succession izle (IMDb: 8.8)
New York’ta yaşayan, dünyanın en büyük medya şirketlerinden birini yöneten Logan Roy ve dört çocuğunun hikayesi para, güç, siyaset ve aile değerleri ekseninde ele alınıyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Brian Cox, Jeremy Strong, Kieran Culkin, Sarah Snook, Nicholas Braun
Tür : Dram, Komedi
The Boys izle (IMDb: 8.7)
The Boys izle, The Boys dizisinin tüm bölümleri 1080p kalitesinde tek parça diziizles.com adresinde türkçe altyazılı olarak sizlerle The Boys; ünlüler kadar popüler, politikacılar kadar etkili ve sonsuz saygı gören süper kahramanlar süper güçlerini kötüye kullandığında ne olduğunu alaya alıyor. Boys, haşmetli Vought'un desteğiyle "Yediler" hakkındaki gerçeği açığa çıkarmak üzere bir kahramanlık macerasına atılırken süper güçlülere güçsüzlerin kapışmasını izliyoruz. (Dizi 18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
House of Cards dizi izle, House of Cards izle, House of Cards dizisini full hd olarak diziizles.com sitesinde izle, 90’lı yıllarda, politikacı yazar Michael Dobbs tarafından yazılan aynı adlı kitaptan esinlenen ve BBC’ye mini dizi olarak uyarlanan “House of Cards”, şimdi Amerikalı yapımcılar tarafından bir kez daha, üstelik muhteşem bir kadro eşliğinde televizyona aktarıldı. Son yıllarda “The Curious Case of Benjamin Button” ve “Social Network” filmleriyle ses getiren David Fincher tarafından yapımcılığı ve yönetmenliği üstlenen dizinin başrollerinde, Fincher’ın filmlerinde de rol alan iki ünlü yıldız yer alıyor. “Seven” filminde birlikte çalıştığı Kevin Spacey ve “The Girl with the Dragon Tattoo” filminde rol alan Robin Wright. “House of Cards” Washington’da hırslı bir politikacının zirveye tırmanışını anlatıyor. Kevin Spacey tarafından canlandırılan Francis Underwood yıllarını Beyaz Saray koridorlarında geçirdikten sonra, artık başkanlık seçimlerine adaylığını koyması gerektiğini düşünüyor. Ne de olsa bunca zaman o koridorlarda gördüğü tüm üst düzey bürokratlar ile ilgili her türlü bilgiye sahip. Kimi hangi dosyayla tehdit edeceğini biliyor. Bu gözü kara politikacının Robin Wright tarafından canlandırılan eşi Claire’in de ondan aşağı kalır yanı yok. Francis Underwood’un başkanlık koltuğuna ilerlemek için adeta iskambil kağıtlarından bir ev gibi itinayla inşa ettiği stratejisini ilgiyle takip edeceksiniz.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Robin Wright, Michael Kelly, Constance Zimmer, Patricia Clarkson, Derek Cecil
Tür : Dram
Stranger Things izle, Stranger Things dizi izle, Stranger Things dizisini full izle, Stranger Things dizisini full hd farkıyla diziizles.com sitesinde izle, Ufak bir kasabada küçük bir çocuk kaybolunca, gizli deneyler, korkutucu doğaüstü güçler ve tuhaf bir küçük kızın da parçası olduğu bir gizem ortaya çıkar.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
Code Geass: Lelouch of the Rebellion izle, Code Geass: Lelouch of the Rebellion dizi izle, Code Geass: Lelouch of the Rebellion anime dizisi izle, Japonya, Britannian İmparatorluğu tarafından işgal edildi ve fethedildi. Japonya artık 11. Bölge olarak biliniyor ve vatandaşları Elevens olarak biliniyor. Britannian Empire, Japonya'nın otonom gücünü elinden alır ve Knightmares'in kullanımıyla onun yönetimini dayatır. İmparatorluğun yönetimi asla değişmedi, ancak çatlaklar görülmeye başladı ...
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Jun Fukuyama, Takahiro Sakurai, Yukana, Ami Koshimizu
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
BoJack Horseman izle, BoJack Horseman dizi izle, BoJack Horseman Animasyon dizisini izle, Oynadığı dizinin yayından kaldırılmasının üstünden 18 yıl geçtikten sonra, yani günümüzde, Hollywood’da yaşayan BoJack Horseman eski şöhretini kaybetmiş, her şeyden şikayet eden ve renkli renkli kazaklar giyen biri haline gelmiştir. Kendi kişisel buhranlarını insan olan arkadaşı Todd ve bir kedi olan eski sevgilisi Prenses Caroline ile beraber atlatmaya çalışmaktadır.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Will Arnett, Aaron Paul, Alison Brie, Amy Sedaris, Paul F. Tompkins
Tür : Animasyon, Dram, Komedi
Lenox Hill izle (IMDb: 8.7)
Lenox Hill izle, Lenox Hill dizi izle, Lenox Hill dizisini izle, Lenox Hill dizisinin tüm bölümlerini 1080p kalitede izle, Doğumdan beyin cerrahisine: Bu belgesel dizisi, NYC'deki Lenox Hill Hastanesi'ndeki dört doktorun hayat kurtaran çalışmalarına yakından bir bakış sunuyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : John Boockvar, David Langer, Mirtha Macri, Amanda Little Richardson
Tür : Belgesel
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba izle, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba dizi izle, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba dizisini diziizles.com adresinde izle, Eski çağlardan beri ormanda insan yiyen iblisler olduğu söylentisi gezmektedir. Bundan ötürü yerli halk gece vakti dışarıya çıkmayı hiç göze alamıyordu. Aynı zamanda efsaneye göre geceleri bu kana susamış iblisleri avlayan bir iblis avcısı vardır. Genç Tanjirou için bu söylentiler yakında acı gerçeklere dönüşecekti. Babasının ölümünden beri Tanjirou ailesine bakma görevini üstlenmişti. Hayatları trajedilerle karşılaşmış olsa bile mutluluğu bulmuşlardı. Ama bu mutluluk Tanjirou ailesini katledilmiş buluncaya kadardı ve hayatta kalan tek üyesi olan kız kardeşi Nezuko, bir iblise dönüşmüştü. Şaşırtıcı bir şekilde Nezuko hala insan duygularını ve düşüncelerini taşıyordu. Böylelikle Tanjirou'nun iblislerle dövüşme ve kız kardeşini tekrar insana dönüştürme görevi başladı.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Natsuki Hanae, Akari Kito, Hiro Shimono, Yoshitsugu Matsuoka
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Doctor Who izle (IMDb: 8.6)
Doctor Who dizi izle, Doctor Who dizisini izle, Doctor Who yabancı dizi izle, Doctor Who dizisinin tüm bölümlerini 1080p kalitede ve donmadan izle, Bu Doktor bambaşka bir doktor. İsmi, karakteri, tavırları her şeyiyle bir muamma. Rose Tyler adında bir kadın, kendisine Doktor diye adlandıran gizemli bir yabancıyla tanışır ve bundan sonra hayatı baştan sona değişir. Kısa süre içerisinde ailesi de dahil bütün dünyanın tehlike altında olduğunu öğrenir. Yapması gereken kurtuluş yolunu bulmaktır..
Yapım Yılı : 2005
Oyuncular : Jodie Whittaker, Bradley Walsh, Mandip Gill, Tosin Cole
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
The X-Files izle (IMDb: 8.6)
The X-Files izle, The X-Files dizi izle, The X-Files dizisinin tüm bölümlerini kesintisiz ve donmadan diziizles.com sitesinde izle, Dizi, Fox Mulder (David Duchovny) ve Dana Scully (Gillian Anderson) isimli iki FBI ajanının maceralarını konu almaktadır. Dizide, ajan Fox Mulder ve Dana Scully FBI'ın X-Files (Gizli Dosyalar) departmanına atanmış iki ajandır. Bu departman çözülemeyen, tuhaf ve paranormal olaylarla ilişkisi bulunan dosyalardan sorumludur. Ajan Fox Mulder, paranormal olaylara ve uzaylı komplosuna "inanan" bir bakış açısı sergilerken, Ajan Dana Scully ise bilimi rehber alan kuşkucu bir tavırla hareket eder. Dolayısıyla, The X Files'da aktarılan olaylar, bu iki ajanın "inanan" ve "kuşkucu" bakış açıları çerçevesinde ele alınır. Böylece ortaya, zekice kotarılmış, izleyiciyi konu üzerinde düşünmeye iten, izlemesi oldukça zevkli bölümler çıkmaktadır.
Yapım Yılı : 1993
Oyuncular : David Duchovny, Gillian Anderson, Mitch Pileggi
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi, Gizem, Suç
Dexter izle (IMDb: 8.6)
Dexter dizi izle, Dexter izle, Dexter yabancı dizisini izle, Dexter dizisinin tüm bölümlerini 1080p kalitede donmadan izle, O, 'ince ruhlu' bir katil. O, Miami'de yaşanan cinayetleri araştıran bir 'kan' uzmanı. O, dünyaya adalet sağlamak için öldürüyor. O'nun adı Dexter ve düzenin adaletini kişisel bakışa göre sağlamak hayatta kalma amacı. Hem işinin ehli bir seri katil, hem de sosyal kişilikli bir adam portresi çizen Dexter Morgan, 2006 yılından bu yana kendi ahlak anlayışına göre kötüleri yer yüzünden silmeye devam ediyor. Yayınlandığı yıldan itibaren onlarca televizyon ödülüne aday gösterilen, Emmy ve Altın Küre ödüllü Dexter, televizyon tarihinin de en sıra dışı karakterlerinden birini ekranlara taşıyor...
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Michael C. Hall, Jennifer Carpenter, Geoff Pierson, David Zayas, James Remar
Tür : Dram, Gizem, Suç
Move to Heaven izle, Move to Heaven dizi izle, Move to Heaven kore dizisini diziizles.com sitesinden izle, Geride kalan her şeyde hayat bulan Asperger ve eski mahkum amcasıyla birlikte bir travma temizleyicisi, ayrılanların anlatılmamış hikayelerini sevdiklerine iletir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Lee Je-hoon, Tang Jun-sang, Hong Seung-hee, Ji Jin-hee, Jeong Seok-yong
Tür : Dram
The Crown izle (IMDb: 8.6)
The Crown izle, The Crown dizi izle, The Crown netflix dizisinin bölümlerini hepsini ve daha fazlasını diziizles.com sitesinde izle, II. Dünya Savaşı’nın yarattığı yıkımın ardından İngiltere siyasi karışıklık içindedir ve bu zorlu dönemde tahta bir kadın geçmektedir. II. Elizabeth'in tahta geçmesi ile yeni bir dönem başlayacaktır. Kraliçe II. Elizabeth'in tahttaki ilk yıllarının perde arkasının konu edildiği dizide, siyasi rekabetler, aşk ve 20. Yüzyılın ikinci yarısına şekil veren olaylar anlatılıyor. (Dizi içeriği 18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Olivia Colman, Tobias Menzies, Josh O'Connor, Erin Doherty, Helena Bonham Carter
Tür : Dram
The Queen's Gambit izle, The Queen's Gambit dizi izle, The Queen's Gambit netflix dizisini diziizles.com sitesinde izle, Walter Tevis’in aynı adlı kitabından uyarlanan mini dizide, 9 yaşındaki yetim Elizabeth ‘Beth’ Harmon, sessiz, somurtkan ve dikkatleri üzerine çekmeyen bir kızdır. Ta ki ilk satranç oyununu oynayana kadar… Beth satranç oynamaya başlayınca duyuları keskinleşir, düşünceleri netleşmeye başlar ve hayatının kontrolünü ilk kez kendi ellerine aldığını hisseder. 16 yaşına geldiğinde, ABD Açık Satranç Şampiyonası için yarışır. Beth profesyonel bir çevrede satranç becerilerini geliştirmeye başladıkça riskler de artmakta ve Beth’in kendi içinde yaşattığı izole dünyası da bozulmaya başlamaktadır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Anya Taylor-Joy, Bill Camp, Marielle Heller, Moses Ingram, Isla Johnston
Tür : Dram
Mindhunter izle (IMDb: 8.6)
Mindhunter izle, Mindhunter dizi izle, Mindhunter netflix dizisinin bölümlerinin hepsini ve daha fazlasını diziizles.com sitesinde izle, FBI'ın Elit Seri Suçlar Biriminden bir ajan, kötü şöhretli seri katilleri ve tecavüzcüleri araştırırken profil çıkarma teknikleri geliştirir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv, Stacey Roca
Tür : Dram, Suç
Marvel's Daredevil izle, Marvel's Daredevil dizi izle, Marvel's Daredevil dizisini izle, Marvel dizisini diziizles.com farkıyla izle, Görme yetisini kaybetmiş olan Avukat Matt Murdock'ın diğer duyuları diğer insanlardan daha fazla gelişmiştir. Murdock suçsuz insanları başarıyla savunmasının yanı sıra, geceleri Daredevil kimliğiyle şehri kötülerden ve suçlulardan korumaktadır.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Charlie Cox, Deborah Ann Woll, Elden Henson, Vincent D'Onofrio, Jay Ali
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Suç
The Haunting of Hill House izle, The Haunting of Hill House dizi izle, The Haunting of Hill House dizisini izle, The Haunting of Hill House netflix dizisini izle, Hill House, 80 yıl önce Hugh Crain tarafından yaptırılan ve birçok tepenin arasında kalan bir malikânedir. Hikaye dört ana karakter ile ilerler; doğaüstü araştırmacı Dr. John Montague, çekingen genç kadın Eleanor Vance, tasasız ve derbeder bir hayat yaşayan, lezbiyen sanatçı Theodora ve onlara ev sahipliği yapan, Hill House'un genç mirasçısı Luke Sanderson... Dr. Montague, doğaüstü varlıkların bilimsel kanıtını bulma umudu ile Hill House malikânesini kiralar. Geçmiş tecrübelerinden yola çıkarak, paranormal hikayelere ilgi duyan birçok insanı davet eder. Bu daveti sadece Eleanor ve Theodora kabul eder. Geçmişi korkunç hikayelerle dolu bu evde her biri ayrı odalarda yaşamaya başlar. Kısa süre içinde, açıklanamayan tuhaf ve paranormal olaylar ile hikaye gelişir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Michiel Huisman, Elizabeth Reaser, Kate Siegel, Oliver Jackson-Cohen, Victoria Pedretti
Tür : Dram, Gizem
Sacred Games izle (IMDb: 8.6)
Sacred Games izle, Sacred Games dizi izle, Sacred Games dizisini izle, 2018 yapımı netflix dizisi Sacred Games dizisini diziizles.com farkıyla izle, Hintli yazar Vikram Chandra’nın çok satanlar listesine giren romanına dayanıyor. Hindistan’da çekilecek olan dizi, İngilice-Hintçe dillerinde olacak.Bombay‘da geçen hikaye, şehrin ekonomik rönesansının ardındaki organize suç ağı, yozlaşma, politika ve ihbar dünyasına sokuyor bizleri.İmtiyaz sahiplerinin, ünlülerin, sefillerin ve kana susamışların hayatlarının zenginlik ve güç ile dokunmasına tanık olacağız.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Pankaj Tripathi, Saif Ali Khan, Nawazuddin Siddiqui, Ranvir Shorey, Kalki Koechlin
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Suç
Formula 1: Drive to Survive izle, Formula 1: Drive to Survive dizi izle, Formula 1: Drive to Survive dizisini izle, Sürücüler, yöneticiler ve takım sahipleri, Formula 1 yarışlarının kıyasıya bir sezonunda, hem pistte hem de pist dışında hayatı hızlı şeritte yaşıyo
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Lewis Hamilton, Valtteri Bottas, Sergio Pérez, Daniel Ricciardo, Carlos Sainz Jr.
Tür : Belgesel
Mr. Robot izle (IMDb: 8.5)
Mr. Robot izle, Mr. Robot bilgisayar korsanlığı dizisini izle, Mr. Robot hacker dizisi izle, Mr. Robot dizisini Türkçe altyazılı izle, Gündüz yazılım güvenliği şirketinde çalışan geceleri ise sanal evrenin kahramanı olan Elliot'ın heyecan dolu dünyasına giriş yapmaya hazır olun! Merak uyandıran senaryosuyla başarılı bir psikolojik gerilim olan dizide, başroldeki Rami Malek'e Mr.Robot rolünde ünlü aktör Christian Slater eşlik ediyor.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Rami Malek, Christian Slater, Carly Chaikin, BD Wong, Grace Gummer
Tür : Dram, Suç
Vikings izle (IMDb: 8.5)
Vikings dizi izle, Vikings dizisini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı izle, Sekizinci yüzyıl İskandinavyası’nda geçen dizi, basit bir çiftçiyken cesur bir savaşçıya dönüşen Ragnar Lothbrok ve ailesinin öyküsünü ekranlara taşıyor. Savaş Tanrısı Odin'in soyundan geldiğine inanılan Ragnor’un acımasız ve korkusuz adamlarıyla birlikte denizlerle olan imtihanını seyrederken; savaşçı ve tüccar bir kavim olan Vikingler’in çok az işlenmiş ilgi çekici kültürüne hep birlikte tanık oluyoruz. Tarihi bir drama olarak nitelendirilebilecek dizinin hikayesi, gerçek Avrupa efsanelerine ve tarihsel figürlere dayanıyor.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Alex Høgh Andersen, Jordan Patrick Smith, Marco Ilsø, Peter Franzén, Georgia Hirst
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
Sons of Anarchy izle, Sons of Anarchy dizisini izle, Sons of Anarchy dizisini full hd 1080p kalitede diziizles.com da izle, Onlar düzen dışı asiler, kendi kurallarından başkasını tanımıyorlar ve altlarındaki çeliklerle çok çekiciler! Burası Anarşistlerin Motosiklet Kulübü! Jackson ‘Jax' Teller (Charlie Hunnam), anne Gemma Teller Morrow (Katey Sagal) ve Jackson'ın üvey babası ve de çetenin başı Clarence ‘Clay' Morrow (Ron Perlman) doğup, büyüdükleri California, Charming kasabasını kendi yöntemlerine göre korumaya kararlı bir ailedir. Onların çevresinde şekillenen motosikletli çete, kasabaya başka çetelerin dadanmasına engel olarak ve kanun dışı yürütülmesi gereken ne iş varsa üstleniyor!
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Charlie Hunnam, Katey Sagal, Theo Rossi, Tommy Flanagan, Mark Boone Junior
Tür : Dram, Suç
Hannibal izle (IMDb: 8.5)
Hannibal izle, Hannibal dizi izle, Hannibal yabancı dizi izle, Hannibal dizisinin tüm bölümlerini izle, Will Graham FBI ile birlikte bir seri katilin peşinde olan yetenekli bir suçlu profili çıkarma uzmanıdır. Graham’in kendine özgü düşünme tarzı ona herkesle -psikopatlarla bile- empati kurma yeteneği vermiştir. Onları farklı kılanın ne olduğunu her zaman bilir. Ancak yakalamaya çalıştığı son katilin zihni Will için bile oldukça karmaşık bir yapıya sahiptir. Bu nedenle ülkenin ileri gelen psikiyatrlarından biri olan Dr. Lecter’dan yardım ister. Dahi doktorun uzmanlığıyla silahlanan Will ve Hannibal (katil olduğunu sadece izleyici bilmektedir) mükemmel bir ortaklık oluştururlar. Hatta ikilinin yakalayamayacağı bir katil olmadığı düşünülür. Ama Will gerçeği öğrenirse…
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Hugh Dancy, Mads Mikkelsen, Laurence Fishburne, Gillian Anderson, Fortunato Cerlino
Tür : Dram
Vincenzo izle (IMDb: 8.5)
Vincenzo dizi izle, Vincenzo izle, Vincenzo yabancı dizi izle, Vincenzo kore dizisini diziizles.com farkıyla izle, "Vincenzo", örgütü içindeki bir çatışma nedeniyle Kore'ye geri dönen İtalyan avukat Vincenzo Cassano'nun hikayesini anlatacak. Korece adı Park Joo-Hyung olan Vincenzo Cassano, İtalya’da mafyalara danışmalık yapan bir avukattır. Ancak, mafya grupları arasında bir savaş başlayınca Kore’ye geri döner. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır. Bu süreçte, aldığı davaları kazanmak için her şeyi yapan Avukat Hong Cha-Young'a âşık olur. Kötü adamların kullandığı yöntemleri kullanarak adaleti birlikte gerçekleştirirler.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Song Joong-ki, Jeon Yeo-been, Ok Taec-yeon, You Chea-myung, Kim Yeo-jin
Tür : Aksiyon, Dram, Komedi, Macera
Love, Death & Robots izle, Love, Death & Robots dizi izle, Love, Death & Robots izle dizisini Türkiye'nin en büyük yerli ve yabancı dizi sitesi diziizles.com da izle , Tim Miller ve David Fincher işbirliğinde hayata geçirilen; bilim kurgu, korku ve komedi gibi türleri bir araya getiren antoloji dizisi Love Death + Robots, 18 farklı kısa öyküden oluşuyor; savaş, ırkçılık ve insan doğası gibi konulara eğiliyor. Hikayelerin her biri geleneksek 2D ya da photo-real 3D CGI gibi farklı animasyon türleriyle ekrana taşındı ve dünyanın farklı yerlerindeki ekipler tarafından hayata geçirildi. 185 dakikalık dizi Sentient Dairy Products, Werewolf Soldiers, Robots Gone Wild, Garbage Monsters, Cyborg Bounty Hunters, Alien Spiders ve Blood-Thirsty Demons From Hell gibi hikayelerden oluşacak.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Scott Whyte, Nolan North, Steven Pacey, Emily O'Brien, Fred Tatasciore, Matthew Yang King
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi
The Punisher izle (IMDb: 8.5)
Marvel's The Punisher izle, Marvel's The Punisher dizi izle, Marvel's The Punisher dizisinin tüm sezon ve bölümlerini diziizles.com da izle, Dizi, daha önce "Daredevil" dizisine konu olan Frank Castle'i merkezine almaktadır. Karakteri The Walking Dead dizisinden de hatırlayacağınız Jon Bernthal canlandırmaktadır. Kendisine "Punisher/İnfazcı" adını veren Frank, öldürücü yöntemlerle suçla mücadele eden bir antikahramandır. Ailesinin mafya tarafından öldürülmesinin ardından kendine has yöntemlerle, ne pahasına olursa olsun suçluları avlamaya başlar. Girdiği bu yolda işkence etme, adam kaçırma, tehdit etme ve her türlü öldürme yöntemini kendisine mübah sayar. Kısa zamanda suç dünyasında tanınan biri haline gelir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Jon Bernthal, Ben Barnes, Amber Rose Revah, Josh Stewart, Jason R. Moore
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Suç
Hilda izle (IMDb: 8.5)
Hilda izle, Hilda animasyon izle, Hilda netflix dizisini diziizles.com adresinde izle, Korkusuz, özgür ruhlu Hilda, büyüleyici ormanlarını evden çıkıp şehre yolculuk ederken yeni arkadaşlar, macera ve büyülü yaratıklar bulur.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Bella Ramsey, Ameerah Falzon-Ojo, Oliver Nelson, Daisy Haggard, Rasmus Hardiker
Tür : Aile, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi
Euphoria izle (IMDb: 8.4)
Euphoria izle, Euphoria dizisi tüm bölümleri tek parça 1080p kalitesinde altyazılı olarak diziizles.com adresinde Aynı adlı İsrail dizisinden uyarlanan Euphoria, bir grup gencin seks, travma, uyuşturucu, sosyal medya, dostluk ve aşk gibi kavramları keşfediş öyküsünü işliyor. Sam Levinson’ın yarattığı ve senaryosunu yazdığı “Euphoria” başrolünde, Disney Chanel’ın yıldızı Zendaya’ya yer veriyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Zendaya’nın yanı sıra Maude Apatow, Brian “Astro” Bradley, Eric Dane, Barbie Ferreira, Storm Reid ve Sydney Sweeney boy gösteriyor. Yürütücü yapımcılar arasında ise ünlü rapçi Drake ve menajeri Future the Prince’in yanı sıra Ron Leshem, Daphna Levin, Tmira Yardeni, Ravi Nandan, Kevin Turen, Hadas Mozes Lichtenstein, Mirit Toovi, Yoram Mokadi ve Gary Lennon gibi isimler var. Ron Leshem, Daphna Levin ve Tmira Yardeni'nin yarattığı İsrail yapımı orijinal seri, 10 bölümden oluşmuş ve 2012-2013 sezonunda izleyici karşısına çıkmıştı.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jacob Elordi, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Sydney Sweeney, Algee Smith
Tür : Dram
Loki izle (IMDb: 8.4)
Diziizles.com adresinden Loki tüm bölümlerine tek parça olarak ulaşabilirsiniz Loki dizisi 1080p hd kalitesinde sizlerle iyi seyirler Avengers: Endgame olayları sırasında Tesseract'ı çaldıktan sonra, Loki'nin alternatif bir versiyonu, zaman ve mekanın dışında var olan ve zaman çizgisini izleyen bürokratik bir organizasyon olan gizemli Zaman Varyantları Otoritesi'ne getirilir. Zaman varyantı olması nedeniyle varlığının silinmesi veya zaman çizgisinin düzeltilmesine ve daha büyük bir tehdidin durdurulmasına yardımcı olmak için Loki'ye bir seçenek sunarlar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Tom Hiddleston, Owen Wilson, Sophia Di Martino, Gugu Mbatha-Raw, Wunmi Mosaku
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
Fringe izle (IMDb: 8.4)
Fringe dizi izle, Fringe dizisini Türkçe altyazılı 1080p kalitesinde donmadan full izleyin, FBI dünya çapında açıklanamayan olayları aydınlatmak için Boston, Massachusett merkezli Fringe adında bir ekip kurar. FBI’da özel ajan olarak görev alan Olivia Dunham, metafizik üzerine araştırmalarda bulunan bilim adamı Walter Bishop ve bilim adamının oğlu Peter Bishop’ın esrarengiz olayları araştırmak için görevlendirilir.
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Anna Torv, Jasika Nicole, Joshua Jackson, John Noble
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
Narcos: Mexico izle, Narcos Meksika dizisi izle, Narcos: Mexico dizisini 1080p full hd izle, Narcos: Meksika, Kolombiya'da geçen ilk üç sezonundan farklı olarak bu kez Meksika'da geçiyor; ülkeyi esir alan uyuşturucu savaşlarının başlangıcını ekrana taşıyor. Diego Luna'nın hayat verdiği Félix Gallardo, yeni bir uyuşturucu imparatorluğunun tohumlarını atan bir mafya lideri olarak karşımıza çıkacak. Michael Pena ise, yeni görevi için Guadalajara'ya taşınan DAE ajanı Kiki Camarena'ya hayat verecek. Felix'i merceğine alan ajan Kiki, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatacak. Narcos: Mexico yapımcılar Eric Newman, José Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard'ın imzasıyla ekrana taşınıyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Scoot McNairy, José María Yázpik, Alfonso Dosal, Mayra Hermosillo, Matt Letscher
Tür : Dram, Suç
Supernatural izle (IMDb: 8.4)
Supernatural izle, Supernatural dizi izle, Supernatural Fantastik dizisini izle, Supernatural dizisini Türkçe Altyazı ve full hd olarak diziizles.com farkıyla izle, Evlerinin yandığı şüpheli bir yangında, annelerinin ölümünden sonra, Sam ve Dean Winchester yaşları büyüdükçe babaları ile yollarda bir hayat yaşamaya başlarlar. Yıllar geçer ve bir av sırasında kaybolan babalarını bulmak için kardeşler bir araya gelirler. Ancak, babaları normal bir avcı değildir: o hayaletler, vampirler, ve ruhlar gibi doğaüstü yaratıkları avlar ve aynı şeyi oğullarına da çok küçük yaşlardan itibaren öğretmiştir. Yol boyunca, Sam ve Dean, masum insanları yaratıklar ve hayaletlerden kurtarmak için büyük bir mücadeleye girerler ve babalarının nerede olduğuna dair ipuçlarını toplarlar.
Yapım Yılı : 2005
Oyuncular : Jared Padalecki, Jensen Ackles
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
Kingdom izle (IMDb: 8.4)
Kingdom izle, Kingdom dizi izle, Kingdom kore dizisini diziizles.com sitesinden izle, Kingdom, hanedanlığı etkisi altına alan salgından kurtarmaya çalışan bir prensin kötülüğe karşı açtığı savaş konu ediliyor. Güney Kore’de hüküm süren bir krallık, yozlaşma ve açlık karşısında diz çökmek zorunda kalır. Krallığın başına gelen felaketler yalnızca bununla da sınırlı değildir. Bulaştığı insanı canavara dönüştüren bir salgın hızla yayılmaktadır. Ölen kral ve diğer insanlar salgının etkisi ile canavar olarak dirilir. Haksız yere ihanetle suçlanan veliaht prens, babasının başına gelenleri öğrenmek hanedanlığa doğru yola koyulur. Prens, halkını kurtarıp salgının tüm ülkeye yayılmasını engellemek için karşısında bulunan yeni türdeki düşmanlarla mücadele etmek zorundadır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ju Ji-hoon, Ryu Seung-ryong, Bae Doo-na, Kim Sang-ho, Kim Sung-kyu
Tür : Aksiyon, Dram, Gizem, Macera
The Legend of Korra izle, The Legend of Korra dizi izle, The Legend of Korra anime dizisini diziizles.com adresinde izle, Sürekli olarak geleneğe meydan okuyan ve geleneğe meydan okuyan güçlü, asi, inatçı, genç bir kadın olan Avatar Korra, tamamen gerçek bir Avatar olma arayışı içinde. Bu hikayede, Avatar kendi içinde dengeyi bulmak için mücadele eder.
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Janet Varney, David Faustino, P. J. Byrne, Maria Bamford, J.K. Simmons
Tür : Aile, Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
Suits izle (IMDb: 8.4)
Suits izle, Suits dizi izle, Suits dizisini diziizles.com da izle, Önemli bir avukatı zehir gibi zekâsıyla etkileyen üniversite terk genç, avukatlık ruhsatı olmadığı halde altın gibi bir iş ortaklığı fırsatını on ikiden vurur.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Gabriel Macht, Sarah Rafferty, Amanda Schull, Rick Hoffman, Dulé Hill
Tür : Dram
American Crime Story dizi izle, American Crime Story izle, American Crime Story dizisinin bölümlerini donmadan, kesintisiz olarak izle, Amerika'nın en kötü suçları ve suçlularını merkez alan bir antoloji dizisi.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Sarah Paulson, Beanie Feldstein, Annaleigh Ashford, Margo Martindale, Edie Falco
Tür : Dram, Suç
Ozark izle (IMDb: 8.4)
Ozark izle, Ozark dizi izle, Ozark gibi netflix dizisini ve diğer tüm netflix dizilerini diziizles.com adresinden izle, Bir finans danışmanı, ailesini Chicago'dan Missouri'deki Ozarks'a sürükler. Burada, bir uyuşturucu patronunu memnun etmek için beş yılda 500 milyon dolar aklamalıdır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz, Skylar Gaertner, Julia Garner
Tür : Dram, Suç
Outlander izle (IMDb: 8.4)
Outlander izle, Outlander dizi izle, Outlander netflix dizisini diziizles.com farkıyla full hd olarak izle, 1945 yılında yaşayan, evli bir savaş hemşiresi olan Claire Randall; gizemli bir şekilde 1743 yılına yolculuk eder ve romantik bir İskoç savaşçısı olan Jamie Fraser ile evlenmek zorunda kalır. Claire zamanla Jamie’ye bir şeyler hissetmeye başlayacak ve iki farklı zamandan, iki farklı erkek arasında kalacaktır. Aşk, bilim kurgu, tarih ve maceranın tek bir hikayede buluşması olarak tanımlanan Outlander; Diana Gabaldon’ın aynı isimli çoksatan kitabından uyarlandı.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Caitriona Balfe, Sam Heughan, Richard Rankin, Sophie Skelton
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
Modern Family izle (IMDb: 8.4)
Modern Family, Amerika ABC televizyonun da yayınlanan bir komedi dizisidir. Dizi, 3 aile ve 3 ayrı yaşamı ele almaktadır. İlk ailemizin reisini "Evli ve Çocuklu" dizisinde meşhur Al Bundy karakterini oynayan Ed O'Neill, Jay Pritchett karakteriyle canlandırıyor. Jay kendinden çok daha genç bir eşe sahiptir. Gloria adlı genç eşinin bir de Manny adlı oğlu vardır. Jay, Manny'e bir yandan üvey babalık yapmaya çalışırken diğer yandan da genç eşini başkalarına kaptırmamaya çalışmaktadır. İkinci ailemiz ise Phil ve Claire Dunphy çiftidir. Claire, Jay Pritchett'in öz kızı, Phil ise damadıdır. Phil ve Claire çiftinin Haley, Luke ve Alex adın da 3 çocukları vardır. Aile'nin en büyük derdi yaramaz oğulları Luke ve erkek arkadaş sorunları başlayan kızları Haley ve Alex. Üçüncü ailemiz ise gay bir çiftten oluşuyor, Mitchell ve Cameron. Mitchell, Jay Pritchett'in öz oğlu. Bu çiftimizin Vietnam'dan evlat edindikleri Lilly adlı bir bebekleri bulunuyor.
Yapım Yılı : 2009
Oyuncular : Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson
Tür : Komedi
After Life izle (IMDb: 8.4)
After Life izle, After Life dizi izle, After Life dizisini full hd izle, After Life dizisini diziizles.com farkıyla izle, Ricky Gervais’in yaratıcısı olup başrolünde yer aldığı After Life, eşi Lisa’yı kaybetmenin acısını atlatmak için istediği her şeyi yapmaya ve söylemeye başlayan Tony’nin ilginç hayatını konu alıyor. Ricky Gervais, dizide hayata karşı kaybedecek bir şeyi olmadığını düşünüp buna göre yaşayan Tony karakterini canlandırıyor.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ricky Gervais, Tom Basden, Kerry Godliman, David Bradley, Joe Wilkinson
Tür : Dram, Komedi
The Dark Crystal: Age of Resistance izle, The Dark Crystal: Age of Resistance dizi izle, The Dark Crystal: Age of Resistance dizisini diziizles.com sitesinde izle, Siyah Kristal: Direniş Çağı, Skeksis gücünün arkasındaki korkunç gerçeği keşfedince dünyayı kurtarmak için önemli bir yolculuğa çıkan Üç Gelfling’in hikayesini konu ediyor.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Anya Taylor-Joy, Nathalie Emmanuel, Taron Egerton, Mark Hamill, Natalie Dormer
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
The Last Kingdom izle, The Last Kingdom dizi izle, The Last Kingdom dizisini izle, The Last Kingdom dizisinin tüm bölümlerini diziizles.com farkıyla izle, Bernard Cornwell'in Savaş Lordu Yıllıkları kitap serisinden uyarlanan Son Krallık; kefaretin, intikamın ve İngiltere'nin doğuşuna karşı koymanın keşfedildiği çağdaş bir hikâye. Son Krallık, gerçek tarihi kişilikleri kurgu olaylarla kaynaştırırken Kral Büyük Alfred'i ve onun İngiltere'yi meydana getirebilecek ayrılmış nice krallığı birleştirme arzusunu yeniden anlatır.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Alexander Dreymon, Ian Hart, Emily Cox, Jeppe Beck Laursen, Eliza Butterworth
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
Unbelievable izle (IMDb: 8.4)
Unbelievable dizi izle, Unbelievable izle, Unbelievable dizisini izle, Unbelievable dizisinin tüm bölümlerini 1080p kalitede izle, Genç bir kadının tecavüze uğradığına dair yalan söylemekle suçlanmasından yıllar sonra iki kadın dedektif benzer saldırıları araştırır. Gerçek olaylardan esinlenildi.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kaitlyn Dever, Toni Collette, Merritt Wever
Tür : Dram, Suç
Trollhunters: Tales of Arcadia izle, Trollhunters: Tales of Arcadia dizi izle, Trollhunters: Tales of Arcadia dizisini diziizles.com adresinde kesintisiz izle, Hayali bir kasaba olan Arcadia’nın sakinleri, yaşadıkları bölgenin altında bulunan gizemli dünyanın da oldukça geniş olduğunu keşfederler ve bu gerçek akıllarını başlarından alır. Bu keşfin sonrasında yaşananları konu alan Trollhunters, her yaştan izleyicinin ilgisini çekecek ve Guillermo Del Toro’nun yaratıcılığına bir kez daha tanık olmanızı sağlayacak.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Lexi Medrano, Charlie Saxton, Amy Landecker, Kelsey Grammer, Fred Tatasciore
Tür : Aile, Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi, Macera
The Dragon Prince izle, The Dragon Prince dizi izle, The Dragon Prince animasyon dizisini izle, Sıra dışı bir keşfin ardından, iki insan prens ve bir elf suikastçı savaş hâlindeki ülkelerine barış getirmek için birlikte destansı bir yolculuğa çıkar.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Jack De Sena, Paula Burrows, Sasha Rojen, Erik Dellums
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Babylon Berlin izle, Babylon Berlin dizi izle, Babylon Berlin dizisinin tüm sezonlarını izle, Babylon Berlin dizisini diziizles.com adresinde izle, Volker Kutscher’in aynı adlı roman serisini temel alan Babylon Berlin, 40 milyon euro bütçesi ile Avrupa'nın şimdiye kadar en yüksek bütçeli yapımı. Büyüleyici 20’li yıllarda Berlin: telaşlı, hırslı ve yetenekli insanları içine alan bir metropoldü. Fakat parıldayan yüzeyin altında yoksullaştırılmış kitleler daha iyi bir hayat için çalışıyorlardı. Aynı zamanda organize suç ve politikada aşırılıkların olduğu bir dönem... Köln şehrinde komiser olan Gereon Rath, bir davayı çözmek için Berlin’e gönderilir. Başta sakin ve samimi gözükse de onun da peşini bırakmayan taşıdığı yükler vardır. Uyuşturucu, siyaset, cinayet ve sanatın hüküm sürdüğü bir çevreyi incelemeye başlayan Gereon, başlarda ele aldığı davayı basit olarak algılasa da araştırma ilerledikçe hayatını değiştirecek birçok olay gerçekleşir. (18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Volker Bruch, Liv Lisa Fries, Leonie Benesch, Lars Eidinger, Benno Fürmann
Tür : Dram
Dexter: New Blood izle, Dexter: New Blood tek parça 1080p izle Laura Kasırgası'nın kargaşasında ortadan kaybolmasından on yıl sonra, Dexter Morgan şimdi Miami'den uzakta, New York Eyaleti'ndeki küçük Iron Lake kasabasında farklı bir kimlikle yaşamaktadır. Eski adli tıp uzmanı olan Dexter yeni hayatına alışmaya çalışırken, iç huzurunu bozan beklenmedik olayların meydana gelmesinin ardından eski hayatından izler ortaya çıkar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Michael C. Hall, Jack Alcott, Julia Jones, Johnny Sequoyah, Alano Miller
Tür : Dram, Suç
Peacemaker izle (IMDb: 8.4)
2022 yapımı Peacemaker dizisini diziizles adresinden seyredebilirsiniz Peacemaker tüm bölümler tek parça izle Christopher Smith, çocukluğundan itibaren mükemmel asker ve mükemmel katil olmak için eğitilen bir isimdir. Asker olan babası onun eğitimini bizzat üstlenmiştir. Peacemaker ismini alan Christopher, dünyaya barış getirmek için yemin etmiştir ve bu yemini gerçekleştirmek için kaç masum insanı öldürmek gerektiğini umursamayan bir karakterdir. The Suicide Squad filminden 5 ay sonrasını izlediğimiz dizide Peacemaker’ın yeni bir ekip adına çalışmaya başladığını görüyoruz. Konu ilerledikçe ne kadar önemli bir görev yürütmekte olduklarının farkına varıyoruz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : John Cena, Danielle Brooks, Freddie Stroma, Chukwudi Iwuji, Jennifer Holland
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi, Macera
Yakamoz S-245 izle (IMDb: 8.4)
Diziizles.com adresinden yerli dizimiz netflix imzalı Yakamoz S-245 izleyebilirsiniz Yakamoz S-245 izle, Yakamoz S-245 tek parça 1080p izle Dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu olan Arman, yaşanan bir doğa felaketinin ardından araştırma yapmak için bilim ekibiyle birlikte bir askeri denizaltısına biner. Yaşananları anlamaya çalışan Arman ve ekibi, aynı zamanda askeri denizaltının da gerçek görevinin ne olduğunu öğrenmeye çalışır. Arman, kendini, ekibini ve tahmin ettiklerinden de daha fazlasını kurtarmaya çalıştığı bu süreçte başarılı olabilecek midir?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Ertan Saban, Meriç Aral, Jerry Hoffmann
Tür : Dram, Gizem
La Casa de Papel izle, Money Heist La Casa de Papel dizisi tüm bölümleri La Casa de Papel izle Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.
Yapım Yılı : 2017-2021
Oyuncular : Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Itziar Ituño, Pedro Alonso, Miguel Herrán
Tür : Dram, Suç
Lost izle (IMDb: 8.3)
Lost izle, Lost 2004 yapımı yabancı dizi izle, Lost tüm sezonları ve bölümleri kesintisiz full izle, Oceanic Havayolları’nın Sidney-Los Angeles seferini yapan 815 sefer sayılı uçağı, okyanus üzerinden geçerken, manyetik bir alana kapılarak büyük bir adaya düşer. Fakat önceleri sıradan, tropik bir ada gibi görünen bu kara parçasının, kazazedelerin her birinin hayatını farklı biçimde değiştireceğinden habersizdirler. Adada sandıklarından daha fazla zaman mahsur kalan Oceanic Havayolları yolcuları her gün yeni bir sürprizle karşılaştıkları bu gizemli adada hayatta kalabilmek ve ne olursa olsun bir yolunu bulup adadan kurtulmak ya da anakaraya haber ulaştırmak için mücadeleye girerler. Öte yandan hem ormanın derinliklerinden gelen 'Diğer ada sakinleri', kara bir duman, silahlı bir Fransız kadın, üniformalı iskeletler, terkedilmiş ambarlar adadan kurtulmak isteyenleri bekleyen cevaplanmamış sorular... En İyi Televizyon Dizisi dalında Altın Küre ve Emmy Ödüllü Lost, 6 sezon boyunca televizyon seyircisini ekran başına kitlemeyi başaran, 2000'li yılların kendi fenomenini yaratamış, en çok izlenen dizilerinden biri. Ayrıca oyuncu kadrosuna da kazandırdığı ödüller ve adaylıklarla da televizyon ve sinema dünyasında yeni yıldızlar yaratan LOST fenomeni, hem teknik ekibi, hem yazar ve yapımcı kadrosuyla en çok konuşulan, üzerine en çok komplo teorisi ve senaryo üretilen televizyon yapımı olma özelliğini koruyor...
Yapım Yılı : 2004
Oyuncular : Naveen Andrews, Nestor Carbonell, Henry Ian Cusick, Emilie de Ravin, Michael Emerson
Tür : Aksiyon, Gizem, Macera
How I Met Your Mother izle, How I Met Your Mother dizisini izle, How I Met Your Mother komedi dizisini diziizles.com farklıyla izle, Ted çocuklarına yıllar önce anneleriyle nasıl tanıştığını anlatırken, Ted'in ruh ikizi için destansı arayışı büyük ölçüde geriye dönüşlerle gösteriliyor.
Yapım Yılı : 2005
Oyuncular : Josh Radnor, Neil Patrick Harris, Jason Segel, Alyson Hannigan, Cobie Smulders
Tür : Komedi
Sex Education izle (IMDb: 8.3)
Sex Education izle, Sex Education dizi izle, Sex Education gençlik dizisi izle, Sex Education dizisini 1080p, full hd ve kesintisiz olarak diziizles.com farkıyla izle, Sex Education’ın hikayesi, kurgusal İngiliz kasabası Moordale’da geçiyor. Toy ve içine kapanık bir öğrenci olan Otis Milburn, cinsellik terapisti olarak çalışan ebeveynleriyle birlikte yaşamaktadır. Haliyle cinsellik sohbetlerinin tam ortasında büyüyen Otis, yıllar içerisinde bu konu üzerinde uzmanlaşmıştır. Otis, uzmanlığını okulda statü elde etmek için kullanabileceğini keşfeder. Zeki arkadaşı Maeve ile harekete geçer ve arkadaşlarının seksle ilgili problemlerini çözmek için gizli bir seks terapisi kliniği açar. Genç adam bu seanslar esnasında, kendisinin de esaslı bir terapiye ihtiyacının olduğunu keşfedecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Asa Butterfield, Emma Mackey, Gillian Anderson, Ncuti Gatwa, Kedar Williams-Stirling
Tür : Dram, Komedi
Sense8 izle (IMDb: 8.3)
Sense8 izle, Sense8 dizi izle, Sense8 yabancı dizisinin bütün bölümlerini kesintisiz izle, Dünyanın 8 farklı yerinde yaşayan 8 ayrı kişinin gizemli bir bağlantısının olduğu bir konuyu ele alacak... Birleşik Krallık (UK), Seoul, Mumbai, Nairobi, Berlin, Mexico City, San Francisco ve Chicago. Her bölümde bu 8 yere/kişiye de ziyaretimiz olacak. Bu 8 kişiden kimisi tüm grubu bir araya getirmeye çalışırken, kimisi de diğerlerini öldürmeye çalışacak. Hikâye; Meksikalı bir pembe dizi yıldızı, İzlandalı bir parti kızı, Alman bir hırsız, Koreli bir iş kadını, Afrikalı bir otobüs şoförü, transseksüel bir Amerikalı blogger, diğerlerine de görünebilen Afro-Amerikan bir adam ve onun tam zıt karakterine sahip “Mr. Whispers” olarak bilinen bir adam ekseninde gelişecek ve şekillenecek...
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Miguel Ángel Silvestre, Max Riemelt, Jamie Clayton, Bae Doo-na, Brian J. Smith
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
Squid Game izle (IMDb: 8.3)
Squid Game izle, Squid Game dizi izle, Squid Game kore dizisini diziizles.com farkıyla doya doya izleyin!, Para sıkıntısı çeken yüzlerce oyuncu, tuhaf bir davet alır. Davette onlara cazip bir ödül karşılığında çocuk oyunlarında yarışmaları teklif edilir. Teklifi kabul eden oyuncular, yarışmayı kazanırlarsa 40 milyon dolarlık büyük ödülün sahibi olacaktır. Ancak ödül cazip olsa da oyunun ölümcük riskleri vardır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Lee Jung-jae, Park Hae-soo, Jung Ho-yeon, Wi Ha-jun, Oh Young-soo
Tür : Aksiyon, Dram, Gizem, Macera
Castlevania izle (IMDb: 8.3)
Castlevania izle, Castlevania dizi izle, Castlevania anime dizisini diziizles.com sitesinde izle, Adi Shankar (Dredd) ve Fred Seibert'in (Adventure Time) prodüktörlüğünü üstlendiği, efsanevi çizgi roman yazarı Warren Ellis'in senaryosunu yazdığı Castlevania anime dizisinin ilk fragmanı oldukça göz doyurucu! Belmont klanı nesiller boyu verdiği mücadelede sona gelmiştir. Doğu Avrupa'nın hükümdarlığı neredeyse tamamen Vlad Dracula'nın eline geçmiştir. Dracula kan ve vahşetle ele geçirdiği bu topraklarda halka zulmetmeye devam etmektedir. Belmont klanının son varisi ezeli düşmanına baş kaldırmaya niyetlidir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Richard Armitage, James Callis, Alejandra Reynoso, Malcolm McDowell, Bill Nighy
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi
The King: Eternal Monarch izle, The King: Eternal Monarch dizi izle, The King: Eternal Monarch kore dizilerini diziizles.com sitesinde izle, Günümüzde bir Kore İmparatoru, gizemli bir portal aracılığıyla geçtiği paralel bir evrende cesur bir dedektifle karşılaşır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Lee Min-ho , Kim Go-eun, Woo Do-hwan, Kim Kyung-nam, Jung Eun-chae
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
Prison Break izle (IMDb: 8.3)
Prison Break dizi izle, Prison Break dizisinin tüm sezonlarını ve tüm bölümlerini diziizles.com adresidne izle, Michael Scofield dahi bir mühendistir. Kendisine ait bir şirketi ve normal bir hayatı vardır. Ama işler uzun süredir görüşmediği abisinin hapse girmesi ve idamla suçlanmasıyla değişir. Abisi Lincoln, Amerika Birleşik Devletleri başkan yardımcısının kardeşini öldürmekle suçlanmaktadır, ama Lincoln masum olduğunu iddia etmektedir.Abisinin bu suçu işlemediğine kanaat getiren Michael onu hapishaneden çıkartmaktan başka çaresi yoktur. Bütün hukuki yolların tükendiğini anlayan Michael'ın abisini yüksek güvenlikli Fox River hapishanesinden kurtarması gerekmektedir. Ama, nasıl? Onu hapishaneden kaçırmak için çeşitli yöntemler düşünen Michael, hiçbiriyle başarıya ulaşamayacağını görür. Sadece tek bir yol vardır. İlk önce kendisinin hapse girmesi gerekmektedir. Detaylı bir plan yapar ve bu planı vücuduna dövme olarak çizdirir. Hayatını sonsuza kadar değiştirmek için planın ilk kısmını gerçekleştirmesi gerekecektir: bir bankayı silahla soymak.2005 yılında yayınlanmaya başlayan Prison Break tam bir fenomen haline gelmişti. Prison Break 2006 yılında People's Choice Award ödüllerinde "En İyi Drama Dizisi" ödülü almış, ayrıca 2007 yılında Avustralya Film Enstitüsü Dominic Purcell'i en iyi aktör ödülüne layık görmüştür
Yapım Yılı : 2005
Oyuncular : Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, Paul Adelstein, Rockmond Dunbar
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Suç
Homeland izle (IMDb: 8.3)
Homeland izle, Homeland dizi izle, Homeland dizisini diziizles.com sitesinde izle, Homeland manik depresyon hastası olan CIA ajanı Carrie Mathison’un hikayesini anlatıyor. Carrie sekiz yıldır kayıp olan ve artık öldüğü farz edilen Birleşik Devletler askeri Nicholas Brody’nin kurtarılmasını sağlayan istihbaratın bir tuzak olduğuna ve Amerika topraklarında gerçekleştirilecek bir El-Kaide komplosuyla bağlantılı olduğuna inanmaktadır... CIA ajanı Carrie Mathison'ın Irak'taki ABD tehditleri üzerine alışılmışın dışındaki araştırması diplomatik bir soruna yol açar. Bunun üzerine Ajan Mathison, sahadan alınarak masa başı bir göreve atanır. Ancak soruşturması kesilmeden önce, Iraklı bir kaynağından Amerikalı bir esirin taraf değiştirdiğini öğrenir. 8 yıldır kayıp olan ve öldüğü düşünülen Çavuş Nicholas Brody, Afganistan'da yapılan özel bir operasyonda bir hücrede kilitli olarak bulunur ve kurtarılır. Çavuş Brody'nin dönüşünü, aldığı istihbarat ile ilişkilendiren Ajan Mathison, bu durumdan endişelenmeye başlar. CIA, Brody'nin bir kahraman olduğunu düşünürken Ajan Mathison duruma şüpheyle yaklaşmaktadır. Ancak Brody'nin taraf değiştirmiş bir terörist olarak ABD için tehdit olduğunu ispat etmesi hiç de kolay olmayacaktır. Bu sırada Brody, evinde bir kahraman olarak karşılarnır; ancak esir olduğu yıllar boyunca yaşadıklarının onu ne kadar olumsuz etkilediği de açıkça görülmektedir. Fiziksel olarak yaralanmış, psikolojik olarak yıpranmıştır. Artık eşi ve çocukları için adeta bir yabancıdır.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Claire Danes, Maury Sterling, Numan Acar, Nimrat Kaur, Mandy Patinkin
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş, Suç
Atypical izle (IMDb: 8.3)
Atypical izle, Atypical dizi izle, Atypical dizisini diziizles.com farkıyla full hd izle, Otizmli genç, kız arkadaş edinmeye karar verip daha fazla bağımsızlık istediğinde tüm ailesini kendi benliklerini keşfedecekleri içsel bir yolculuğa çıkarır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Jennifer Jason Leigh, Keir Gilchrist, Brigette Lundy-Paine, Michael Rapaport
Tür : Dram, Komedi
Master of None izle, Master of None dizi izle, Master of None dizisinin tüm bölümlerini diziizles.com adresinden izle, 30 yaşındaki New Yorklu aktör Dev, ilk büyük iş, ciddi bir ilişki ve metroda iflas eden seks suçluları gibi olgunluk sütunlarını üstleniyor.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Lena Waithe, Naomi Ackie
Tür : Dram, Komedi
Godless izle (IMDb: 8.3)
Godless izle, Godless dizi izle, Godless dizisini diziizles.com sitesinde izle, 1884 yılında geçecek olan dizi Batı'ya terör estiren Roy Goode (Jack O'Connell) isimli tehlikeli bir haydutu ve onu yakalamaya çalışan eski ortağı Frank Griffith'i (Jeff Daniels) merkezine alır. Roy, Alice Fletcher'in (Michelle Dockery) çiftliğinde gizlenerek sağlığına kavuşmaya çalışırken, Frank kendini tamamen kadınlardan oluşan La Belle isimli sakin bir kasabada bulur. Geçimini madencilikle kazanan kasabanın tüm sağlıklı erkekleri bir maden kazası sonrası ölmüştür.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Jeff Daniels, Michelle Dockery, Jack O'Connell, Scoot McNairy, Merritt Wever
Tür : Dram, Vahşi Batı
Medal of Honor izle, Medal of Honor dizi izle, Medal of Honor netflix dizisini diziizles.com adresinden 1080p kalitede izleyip Türkçe Altyazı seçeneğiyle de izleyebilirsiniz, Cesaretleri bir Şeref Madalyası ile ödüllendirilmeye değer hizmet üyelerini onurlandıran bu belgesel drama dizisi, onların ilham verici gerçek hikayelerini yeniden yaratıyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Joe Martorano, Derek Mio, Jack Rapke
Tür : Belgesel
Star Wars: The Clone Wars izle, Star Wars: The Clone Wars animasyon dizisi izle, efsanevi film serisi Star Wars filminin 7 sezonluk dizisini diziizles.com adresinde izle, Yıldız Savaşları: Klon Savaşları sinema tarihinin hem en kült, aynı zamanda hem de en popüler olmayı başarabilen ender sinema serilerinden biri. Efsanevi başyapıt, izleyiciyi yepyeni Star Wars maceralarına sürüklerken, Lucasfilm'in epik hikaye anlatımı ile sinemaseverleri şaşırtarak benzersiz bir animasyon stilini birleştiriyor. Büyük bir prodüksiyon aşamasından geçen bu yapım da, serinin öteki filmlerini aratmayacak raddede unutulmaz sahnelerle dolu. Bilim kurgu fanatikleri için gerçek bir şölen niteliğindeki sekanslarıyla çok ama çok uzaklardaki galaksi için yepyeni bir görüntü ve ortam sunarken, Star Wars efsanesinin zenginliği ile bilgisayar yapımı animasyonun muhteşem koalisyonunu gözler önüne seriyor. İyi ile kötü arasındaki galaksilerarası mücadelenin ön safında, yaşlı genç tüm Star Wars hayranlarının çok sevdikleri Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi ve Padmé Amidala gibi karakterlerin yanı sıra, Anakin'in jedi öğrencisi Ahsoka gibi yepyeni kahramanlar da yer alacak.
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : James Arnold Taylor, Corey Burton, Dee Bradley Baker, Matt Lanter, Tom Kane
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
The Walking Dead izle, The Walking Dead dizisinin tüm bölümleri, The Walking Dead tek parça 1080p kalitesinde diziizles.com adresinde Zombi kıyametinin ardından hayatta kalanlar, birlikte verdikleri ölüm kalım mücadelesinde insanlığa karşı duydukları umuda tutunur.
Yapım Yılı : 2010 - 2022
Oyuncular : Norman Reedus, Melissa McBride, Lauren Cohan, Christian Serratos, Josh McDermitt
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
Black Sails izle (IMDb: 8.2)
Black Sails izle, Black Sails dizisini Full HD 1080P izle, Black Sails dizisini diziizles.com adresinden tek parça izle, Black Sails, Jon Steinberg ve Robert Levine tarafından, Starz için yaratılan bir televizyon dizisidir. 26 Temmuz 2013 tarihinde, Starz on bölümlük ikinci sezon onayı vermiştir. Louis Stevenson’ın romanı Treasure Island'ın 20 yıl öncesini konu alan Black Sails, Korsanlığın altın çağında Kaptan Flint ve tayfasına yeni kattığı John Silver'ın başlarına açtığı belaları anlatıyor. Los Angeles Times'dan Robert Lloyd dizi için "Black Sails bir korsan hazinesi. Starz'ın yeni dizisi, korsanların günlük yaşamını gerçekçi bir biçimde resmediyor" ifadelerini kullandı. Dizi, Güney Afrika'daki Cape Town Film Stüdyolarında çekiliyor. Sadece bir gemiye eklenen detaylar için Üç yüz işçi saatlerce çalışmıştır. 
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Toby Stephens, Luke Arnold, Hannah New, Jessica Parker Kennedy, Toby Schmitz
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
Penny Dreadful dizi izle, Penny Dreadful yabancı dizi izle, Penny Dreadful dizisini izle, Viktorya dönemi Londra'sının karanlık sokaklarında geçen bu korku dizisi, Dracula, Frankenstein, Dorian Gray ve diğerlerinin iç içe geçen klasik hikayelerini anlatıyor.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Eva Green, Josh Hartnett, Timothy Dalton, Harry Treadaway, Reeve Carney
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
The Originals izle (IMDb: 8.2)
The Originals izle, The Originals dizi izle, The Originals dizisinin tüm sezon ve bölümlerini 1080p kalitede diziizles.com sitesinde izleyin, Kurt adam-vampir melezi, orijinal vampirlerden Klaus Mikaelson, doğaüstü olayların kaynaşma noktası New Orleans’ta kendisine karşı bir güç oluşturulduğuna dair gizemli bir mesaj alır ve zamanında ailesinin de kurulmasına yardım ettiği, Fransız mahallesi Quarter’a gider. Klaus’un kafasındaki sorular, onu New Orleans’ta insanlarının ve her türlü doğaüstü sakininin üzerinde kontrolü olan, şehrin önceki şeytani koruyucusu, eski çırağı ve dostu Marcel’e götürür. Klaus’un kardeşi Elijah ise Klaus’a yardım edip onu geri döndürmeye ikna etmeye karar verir ve onun peşinden gider. Daha sonra ortaya çıkar ki kurt-kız Hayley de aile geçmişiyle ilgili bazı ipuçları aramak için buraya gelmiş ve Sophie adındaki güçlü bir cadının eline düşmüştür. Marcel’in Klaus’u kışkırtmasıyla ve sadık yandaşlarına emir verip mutlak gücüyle hükmetmesiyle tansiyon iyice yükselir. Kız kardeşleri Rebakah, Mystic Falls’ta onlara katılmak için beklerken Klaus ile Elijah, New Orleans’ın bir kez daha Kökenler tarafından yönetilmesi için cadılarla kolay olmayacak bir anlaşma yapmanın peşine düşerler.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Joseph Morgan, Daniel Gillies, Phoebe Tonkin, Charles Michael Davis, Riley Voelkel
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
American Vandal izle, American Vandal dizi izle, American Vandal dizisini diziizles.com farkıyla izle, Üniversitenin birinde bir sabah, 27 araba erkek cinsel organıyla süslenmiş bir şekilde bulunur ve bu olayın faillerini bulmak için araştırma başlar. Olayın faili olarak ilk akla gelen dick-drawer takma isimli Dylan Macwell sadlırıları üstlenir. Ancak onun suçlu olup olmadığı konusu ortada dolanırken, alt sınıflardan hevesli bir öğrenci bu olayla ilgili bir belgesel çekerek gerçeği araştırmaya başlar.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Tyler Alvarez, Griffin Gluck
Tür : Komedi, Suç
The Witcher izle (IMDb: 8.2)
The Witcher izle, The Witcher dizi izle, The Witcher hd izle, The Witcher dizisini diziizles.com adresinde izle, Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Henry Cavill, Freya Allan, Anya Chalotra, Mimi Ndiweni
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
Night on Earth izle, Dünyada Gece izle, Night on Earth dizi izle, Night on Earth dizisini izle, Bu doğa dizisinin kullandığı yeni teknoloji, avlanan aslanlardan uçan yarasalara varan farklı canlıların gizli yaşamını ortaya çıkarmak için gecenin perdesini aralıyor. (7 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Samira Wiley
Tür : Belgesel
Lucifer izle (IMDb: 8.1)
Lucifer izle, Lucifer dizisine ait tüm sezonlar sitemizde Lucifer tüm bölümleri tek parça hd kalitesinde 1080p olarak diziizles.com adresinde bulabilirsiniz “Cehennem Lordu” Lucifer Morningstar; Los Angeles Polis Departmanı için suçluları yakalamaktadır. Ancak büyük bir sırrı vardır: Bu çekici adam, aslında yeryüzüne düşmüş bir melektir! Neil Gaiman tarafından yaratılan Lucifer, Sandman isimli serinin yardımcı karakterlerinden biriydi ve daha sonra kendi çizgi romanına kavuştu. Çizgi romanlarda, karakter Lux isimli bir barı işletiyor...
Yapım Yılı : 2016 - 2021
Oyuncular : Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi, Suç
Criminal Minds dizi izle, Criminal Minds izle, Criminal Minds dizisini full hd 1080p kalitede kesintisiz olarak diziizles.com farklıya izle, Dizinin temel esprisi, "Bir suçluyu yakalamak istiyorsanız onun gibi düşünün" sözünde yatıyor. Quantico'daki Davranış Analizi Ünitesi'nde çalışan ajanlar, suçluların psikolojilerinden, davranış biçimlerinden yola çıkarak suçu çözüyor. Yöntem: Davranış psikolojisinin uygulanması, istatistikler, ajanların deneyimleri, 'hızlı hızlı konuşanlar bir şey saklıyordur' önermesinde olduğu gibi çıkarsamalar.
Yapım Yılı : 2005
Oyuncular : A.J. Cook, Joe Mantegna, Adam Rodríguez, Daniel Henney, Aisha Tyler
Tür : Dram, Gizem, Suç
The Big Bang Theory izle, The Big Bang Theory dizi izle, The Big Bang Theory yabancı dizisini izle, The Big Bang Theory dizisini diziizles.com sitesinde izle, En büyük zevkleri kuantum fiziğine kafa yormak olan üstün zekalı iki arkadaş, güzel bir kızla karşılaşınca ne yaparlar? The Big Bang Theory, işte o karşılaşma anında gerçekleşen büyük patlama ve sonrasını anlatan bir komedi dizisi. Leonard ve Sheldon adlarındaki iki arkadaşın oturdukları apartmanda yan dairelerine yeni bir komşu taşınır. Adı Penny olan bu komşu güzeller güzeli bir sarışındır. Üstelik maceralı bir ilişkiden daha yeni sapasağlam ayakta çıkmıştır. Penny, zekaları gereğinden fazla ilerlemiş, ancak kızlar konusunda oldukça geri kalmış bu yeni iki komşusuna hayat hakkında öğretebileceği bir şeyleri olduğunu düşünmektedir. Yaşanacak olanlar da zaman içinde onun ne kadar haklı olduğunu gösterecektir.
Yapım Yılı : 2007
Oyuncular : Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar
Tür : Komedi
The Uncanny Counter izle, The Uncanny Counter dizi izle, The Uncanny Counter kore dizisini diziizles.com farkıyla doya doya izle, "Sayaçlar" olarak bilinen ve her biri benzersiz yeteneklere sahip bir grup doğaüstü iblis avcısı, kendilerini erişte restoranının çalışanları olarak gizlerken, ölümlü dünyayı dehşete düşüren kötü ruhların peşine düşerler.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Cho Byeong-kyu, Yu Jun-sang, Kim Se-jeong, Yeom Hye-ran, Ahn Suk-hwan
Tür : Dram, Gizem
Start-Up izle (IMDb: 8.1)
Start-Up izle, Start-Up dizi izle, Start-Up kore dizilerini diziizles.com farkıyla full hd olarak izleyin, Sanal hayalleri gerçeğe dönüştürmek isteyen genç girişimciler, Kore'nin yüksek teknoloji endüstrisinin acımasız dünyasında başarı ve aşk için rekabet ediyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Bae Suzy, Nam Joo-hyuk, Kim Seon-ho, Kang Han-na, Kim Hae-sook
Tür : Dram, Komedi
The End of the F***ing World izle, The End of the F***ing World dizi izle, The End of the F***ing World dizisini diziizles.com sitesinde izle, Çizgi romandan uyarlanan bu kara komedi dizisinde, yeniyetme bir psikopat ile maceraya aç bir asi, talihsizliklerle dolu bir yolculuğa çıkıyor. (18 +)
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Alex Lawther, Jessica Barden, Naomi Ackie, Josh Dylan
Tür : Dram, Komedi, Suç
How to Get Away with Murder izle, How to Get Away with Murder dizi izle, How to Get Away with Murder dizisinin tüm bölümlerini diziizles.com sitesinde 1080p kalitede izle, Bir grup hırslı hukuk öğrencisi ile onların kriminal savunma derslerine giren gizemli profesörleri; hem kendi hayatlarını değiştirecek, hem de tüm üniversiteyi çalkalayacak bir cinayet davasına karışırlar. Grey's Anatomy, Scandal gibi dizilerle tanıdığımız Shonda Rhimes’ın imzası bulunan dizinin başrolünde; başarılı aktris Viola Davis bulunuyor. (16 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Viola Davis, Billy Brown, Jack Falahee, Rome Flynn, Aja Naomi King
Tür : Dram, Gizem, Suç
Bodyguard izle (IMDb: 8.1)
Bodyguard izle, Bodyguard dizi izle, Bodyguard dizisini diziizles.com sitesinde izle, Başrollerinde Richard Madden (Game of Thrones, Medici: Masters of Florence, Klondike) ve Keeley Hawes (The Durrells, The Missing, Ashes to Ashes) olan politik gerilim türündeki drama dizisinde; İçişleri Bakanı Julia Montague (Hawes) ve onu korumak üzere atanan David Budd (Madden) isimli kahraman bir savaş gazisini merkezine alıyor. İkilinin politika üzerine çatışmasıyla gerilim yükselecek ve Julia’nın koruması kısa süre içerisinde onun için en büyük tehdit haline gelecek.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Richard Madden, Keeley Hawes, Sophie Rundle, Gina McKee, Pippa Haywood
Tür : Dram, Politik, Savaş, Suç
Dirty Money (IMDb: 8.1)
Dirty Money izle, Dirty Money dizi izle, Dirty Money dizisinin tüm bölümlerini diziizles.com farkıyla 1080p kalitede izle, Bu araştırmacı dizi, maaş günü kredilerinden emisyon testinde yapılan hilelere kadar kurumsal açgözlülük ve yozlaşmanın yol açtığı küstahça eylemleri açığa çıkarıyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Matt Taibbi, Fisher Stevens, Alex Gibney, Fahmi Quadir
Tür : Belgesel, Suç
Travelers izle (IMDb: 8.1)
Travelers izle, Travelers dizi izle, Travelers dizisini diziizles.com adresinde 1080p kalitede izle, Bir federal ajan, aniden bambaşka kişiliklere bürünen dört kişiyi takip ettiğinde insanlığın geleceğiyle ilgili şaşırtıcı bir keşifte bulunur.(Dizi içeriği 18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Eric McCormack, MacKenzie Porter, Nesta Cooper, Jared Abrahamson, Reilly Dolman
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
WandaVision izle (IMDb: 8.0)
WandaVision izle, WandaVision dizisinin tüm bölümleri 1080p kalitesinde tek parça olarak diziizles.com adresinde 1950'li yıllarda geçecek olan WandaVision, beyaz perdede Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin hayat verdiği Marvel karakterleri Scarlet Witch ve Vision'a odaklanıyor.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Kathryn Hahn, Teyonah Parris, Randall Park
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
The Blacklist izle (IMDb: 8.0)
The Blacklist izle, The Blacklist dizi izle, The Blacklist suç dizisi izle, The Blacklist dizisini kesintisiz ve full olarak diziizles.com sitesinde izle, Daha önceleri devlet adına çalışan bir ajan olan Raymond “Red” Reddington, azılı bir suç dehasına dönüştükten sonra FBI’ın en çok arananlar suçlularından biri haline gelir. Bir gün sebebi bilinmeyen bir şekilde FBI’a teslim olan bu suç dehasının bir teklifi vardır; Ranko Zamani isimli bir teröristin yakalanmasında FBI’a yardım etmek.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular :
Tür : Dram, Gizem, Suç
DOTA: Dragon's Blood izle, DOTA: Dragon's Blood anime dizisini izle, DOTA: Dragon's Blood ve daha fazla netflix dizisini diziizles.com adresinde izle, Çevrimiçi bir oyundan uyarlanan bu epik fantezide, aklı karışık ancak cesur bir Ejderha Şövalyesi ölümcül bir iblisi durdurmak için ejderha gücünü kullanmak zorundadır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Lara Pulver, Tony Todd, Yuri Lowenthal, Troy Baker
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Kengan Ashura izle (IMDb: 8.0)
Kengan Ashura izle, Kengan Ashura anime dizisini izle, Kengan Ashura gibi netflix dizilerinin hepsini diziizles.com adresinde izle, Japonya'nın Edo dönemlerinden beri belli bölgelerde gladyatör arenaları var. Bu arenalarda, zengin işletme sahipleri ve tüccarlar, kazananın her şeyi aldığı silahsız savaşta savaşmak için gladyatörler kiralar. "Ashura" lakaplı Toki Taouma, bu arenalara katılır ve rakiplerini mahveder. Düşmanlarını ezme konusundaki olağanüstü yeteneği, Nogi Group başkanı Nogi Hideki de dahil olmak üzere büyük işletme sahiplerinin dikkatini çekiyor.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Aksiyon, Animasyon, Macera
Unorthodox izle (IMDb: 8.0)
Unorthodox izle, Unorthodox dizi izle, Unorthodox dizisini diziizles.com farkıyla izle, Yurtdışında yeni bir hayata başlamak için düzenlenmiş evliliğini ve dini topluluğunu kaçıran, ultra-Ortodoks bir Yahudi kadının hikayesi.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Shira Haas, Amit Rahav, Jeff Wilbusch, Alex Reid, Delia Mayer
Tür : Dram
Altered Carbon izle, Altered Carbon dizisini izle, Altered Carbon dizisini diziizles.com farkıyla izle, Buzda geçen 250 yıldan sonra yeni bir vücutta dirilen bir mahkûm, özgürlüğünü geri kazanmak için akılalmaz bir cinayeti çözmek zorundadır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Anthony Mackie, Renée Elise Goldsberry, Chris Conner, Will Yun Lee
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi
Dead to Me izle (IMDb: 8.0)
Dead to Me izle, Dead to Me dizi izle, Dead to Me dizisinin tüm bölümlerini 1080p kalitede izle, Eşinin ölümüne neden olan vurkaç olayına karışan sürücüyü arayan öfkeli bir dul, pek de göründüğü gibi olmayan eksantrik bir iyimserle arkadaş olur. (Dizi içeriği 18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Christina Applegate, Linda Cardellini, James Marsden, Luke Roessler, Sam McCarthy
Tür : Dram, Gizem, Suç
Orange Is the New Black izle, Orange Is the New Black dizi izle, Orange Is the New Black dizisini izle, Orange Is the New Black 7 sezonluk dizinin tüm bölümlerini 1080p kalitede diziizles.com adresinden izle, Weeds'in yapımcılarının imzasını taşıyan, Emmy ödüllü dizide seçkin bir New Yorklu, eskiden işlediği bir suç yüzünden kadın cezaevine atılır. Nişanlı bir kadın olan Piper Chapman (Taylor Schilling), 10 yıl önce üniversitedeyken tanıdığı bir uyuşturucu satıcısı olan Alex (Laura Prepon) yüzünden tutuklanır ve birkaç yıllığına hapse düşer. Piper’ın New York’taki nişanlısı Larry (Jason Biggs) ile yaşadığı konforlu hayattan vazgeçip, topluma olan borcunu ödemesi gerekmektedir. Dizi de kahramanımızın turuncu hapishane giysilerine bürünüp, hapishane kültürünü öğrenmeye ve hayatında inandığı her şeyi sorgulamaya giriştiği, hapisteki ilginç ve lafını esirgemeyen tiplerle beklenmedik dostluklar kurduğu bir döneme, mizahi bir dille tanık eder bizleri.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Taylor Schilling, Natasha Lyonne, Uzo Aduba, Danielle Brooks, Jackie Cruz
Tür : Dram, Komedi
Marco Polo izle (IMDb: 8.0)
Marco Polo izle, Marco Polo dizi izle, Marco Polo dizisini diziizles.com sitesinde 1080p kalitede izle, Ünlü Venedikli gezginin gençlik yıllarını ekranlara getiren dizi, Kubilay Han’ın hüküm sürdüğü 13. yüzyıl Çin’inde geçmekte... İtalyan aktör Lorenzo Richelmy'nin başrolde olduğu yapım; Malezya, Kazakistan ve İtalya gibi farklı ülkelerde çekildi. (Dizi içeriği 18 yaş ve üzeri için uygundur.)
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Lorenzo Richelmy, Benedict Wong, Joan Chen, Remy Hii, Zhu Zhu
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
The Umbrella Academy izle, The Umbrella Academy dizi izle, The Umbrella Academy dizisini izle, The Umbrella Academy netflix dizisini diziizles.com sitesinde full kalitede izle, Babalarının ölümüyle yeniden bir araya gelen sıra dışı yeteneklere sahip kardeşler, şaşırtıcı aile sırlarını ve insanlığı bekleyen yakın bir tehdidi açığa çıkarır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
Explained (IMDb: 8.0)
Explained izle, Explained dizi izle, Explained dizisini full hd kalitede izle, Vox ile ortaklaşa hazırlanan bu belgesel dizisi, siyasetten bilime ve popüler kültüre kadar dünyanın bazı güncel eğilimlerini açıklıyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular :
Tür : Belgesel
Marvel's Jessica Jones izle, Marvel's Jessica Jones dizisini izle, Marvel's Jessica Jones yabancı dizisini 3 sezon tüm bölümlerini izle, Travmatik geçmişinden kurtulamayan Jessica Jones, Hell's Kitchen'daki acımasız düşmanı başka birine daha zarar vermeden önce onu bulmak için özel yeteneklerini kullanır. (Dizi içeriği 18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Krysten Ritter, Rachael Taylor, Eka Darville, Benjamin Walker, Sarita Choudhury
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
The Spy izle (IMDb: 7.9)
The Spy izle, The Spy dizisini izle, The Spy casusluk dizisini diziizles.com farkıyla izle, 1960'larda memurken gizli ajana dönüşen Eli Cohen, yıllar sürecek tehlikeli bir görevde Mossad için casusluk yapmak üzere gizli bir kimlikle Suriye'ye sızar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Sacha Baron Cohen, Noah Emmerich, Hadar Ratzon Rotem, Alexander Siddig, Waleed Zuaiter
Tür : Dram
Carmen Sandiego izle, Carmen Sandiego dizi izle, Carmen Sandiego dizisini izle, Carmen Sandiego dizisinin tüm bölümlerini 1080p kalitede diziizles.com sitesinde izle, Carmen Sandiego, yeni uluslararası kaptanlarının yanı sıra süper bir hırsız olmasına yol açan eski soyguncuları takip eden bu diziyle geri döndü.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Gina Rodriguez, Finn Wolfhard, Kari Wahlgren, Rafael Petardi, Bernardo de Paula
Tür : Aksiyon, Animasyon, Macera, Suç, Çocuklar
How to Sell Drugs Online (Fast) izle, How to Sell Drugs Online (Fast) dizi izle, How to Sell Drugs Online (Fast) dizisini diziizles.com farkıyla hd olarak kesintisiz izle, Eski kız arkadaşını geri kazanmaya çalışan inek bir çocuk, internet üzerinden ecstasy satmaya başlar ve Avrupa'nın en büyük uyuşturucu tacirlerinden biri hâline gelir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Maximilian Mundt, Lena Klenke, Danilo Kamperidis, Damian Hardung, Leonie Wesselow
Tür : Dram, Komedi, Suç
Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates izle, Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates dizisini izle, Bill Gates dizisini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı izle, Bu üç bölümlük belgesel, dünyanın en karmaşık sorunlarından bazılarına benzersiz çözümler ararken, Bill Gates'in yaşam öyküsünü derinlemesine ve filtrelenmemiş olarak anlatıyor.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Bill Gates, Melinda Gates
Tür : Belgesel
Osmanlı Sultanı II. Mehmet, Bizans'ın başkenti Konstantinopolis'i fethetmek üzere destansı bir sefere çıkar ve tarihin akışını yüzyıllar boyunca değiştirir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Cem Yiğit Üzümoğlu, Tommaso Basili, Selim Bayraktar, Birkan Sokullu, Tuba Büyüküstün
Tür : Aksiyon, Belgesel, Macera, Politik, Savaş
The Staircase izle (IMDb: 7.9)
The Staircase izle, The Staircase dizi izle, The Staircase dizisini izle, 2004 Fransa yapımı The Staircase dizisini diziizles.com farkıyla izle, Büyüyen Kuzey Karolina ailesi olan Michael Peterson'ın hayatı ve karısı Kathleen Peterson'ın şüpheli ölümü üzerine bir araştırma.
Yapım Yılı : 2004
Oyuncular : Michael Peterson, David Rudolf, Ron Guerette, Tom Maher, Bill Peterson
Tür : Belgesel, Suç
El Chapo izle (IMDb: 7.8)
El Chapo izle, El Chapo dizisinin tüm bölümleri tek parça diziizles.com, El Chapo 1080p olarak elinizin altında 1980'lerde Guadalajara Karteli için çalışan kötü şöhretli uyuşturucu kralı El Chapo'nun 1990'lardaki güce yükselişine ve 2016'daki büyük düşüşüne kadar geçen hayatına bir bakış.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Marco de la O, Valentina Acosta, Juan Carlos Olivas, Humberto Busto, Alejandro Aguilar
Tür : Dram
Akame ga Kill! izle, Akame ga Kill! dizi izle, Akame ga Kill! anime dizisini dizipal.net adresinden full hd olarak izle, Tatsumi, kırsal kesimde yaşayan genç ve güçlü bir savaşçıdır. O ve 2 arkadaşı fakir köyleri için para kazanma hayali ile imparatorluk başkentine doğru yola çıkarlar. Ancak, büyük umutlarla geldikleri başkent, hiç de düşündükleri gibi çıkmayacaktır. Başkentin acımasızlığı ile yüzleştikten sonra hiç de düşündüğü bir yer olmadığını anlayan Tatsumi'nin yolu, bir olay sırasında Akame ve Night Raid adlı suikast örgütü ile kesişir. Bu bozulmuş topluluk karşısındaki devrimcilerin suikast kolu olan Night Raid'e katılma kararı alan Tatsumi, artık Night Raid'in yanında başkente karşı savaşacaktır. Night Raid, görevini kötüye kullanan, halka zorbalık yapan insanlara suikast düzenlemeye devam ederken, tüm bu her şeyin başında olan başbakan Night Raid'e karşı en iyi askerlerinden oluşan bir grup kurar: Jeagers (Avcılar). Night Raid ile Jaegars'ın kapışması hiç de kolay olmayacaktı
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Yukari Tamura, Sora Amamiya, Soma Saito, Yuu Asakawa, Anri Katsu
Tür : Aksiyon, Animasyon, Dram, Macera
Hellsing izle (IMDb: 7.8)
Hellsing izle, Hellsing dizi izle, Hellsing anime dizisini full hd ve dil seçenekleriyle izle, Vampirler var. İngiliz hükümeti tarafından desteklenen bir örgüt olan Hellsing'in görevi, bu korkutucu gerçeği gizlemek ve mutluluktan habersiz halkı korumaktır. Hellsing'in kendi kişisel ordusunun yanı sıra birkaç gizli silahı da var. İnanılmaz derecede güçlü bir vampir olan Alucard, yıllardır Hellsing tarafından kontrol ediliyor. Hellsing ailesinin hizmetkarı olmaktan hoşlanmasa da, Hellsing'in vampir yok edicisi olarak işini kesinlikle seviyor. Seras acemi bir vampir ve eski bir polis memurudur. Yeni benliğini benimseme konusunda isteksiz olsa da, yine de örgütün değerli bir üyesidir. Şu anki lider olan Integra Hellsing, genellikle görevini tam olarak yerine getirme yeteneğine sahiptir, ancak son zamanlarda vampir faaliyetleri yükselişte. Ne yazık ki, sebep hayal edebileceğinden daha endişe verici...
Yapım Yılı : 2001
Oyuncular : Jouji Nakata, Fumiko Orikasa, Yoshiko Sakakibara, Nachi Nozawa, Motomu Kiyokawa
Tür : Aksiyon, Animasyon, Gizem, Macera
Russian Doll izle (IMDb: 7.8)
Russian Doll izle, Russian Doll dizi izle, Russian Doll dizisinin tüm sezon ve bölümlerini 1080p kalitede izle, Russian Doll, Nadia adlı genç bir kadının New York City’de geçirdiği sıradışı bir geceyi işleyecek. Nadia, şeref konuğu olarak çıktığı New York seyahati esnasında bir partiye davet edilir. Ancak çok geçmeden esrarengiz bir şekilde, bu partiden kurtulamayacağını fark eder. Gizemli bir döngüye sıkışıp kalan bu karakterin hikayesini izleyeceğimiz yapımda, Nadia’yı Natasha Lyonne canlandıracak. Dizinin oyuncu kadrosunda genç oyuncuya Greta Lee, Yul Vazquez, Elizabeth Ashley, Charlie Barnett, Chloë Sevigny, Dascha Polanco, Brendan Sexton ve Rebecca Henderson eşlik ediyor. Yaratıcıları arasında Amy Poehler’ın da bulunduğu Russian Doll, Poehler’ın yanı sıra Natasha Lyonne ve Leslye Headland’in imzasıyla ekrana taşınıyor. Senarist ve yönetmen kadrolarının tamamı kadınlardan kurulu olan Netflix dizisinin senaryosunu Headland ve Lyonne kaleme alıyor.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Natasha Lyonne, Greta Lee, Charlie Barnett
Tür : Dram, Komedi
A Series of Unfortunate Events izle, A Series of Unfortunate Events dizi izle, A Series of Unfortunate Events netflix dizisini diziizles.com adresinde izle, Son derece zengin bir ailenin Violet, Klaus ve Sunny Baudelaire adlarındaki üç çocuğu, muazzam bir miras ile yetim kalmışlardır. Kendilerine kalan bu büyük mirası, anne ve babalarının bir yangında can vermelerinin ardından kullanabilmeleri için 14 yaşındaki en büyük kardeşlerinin, reşit yaşa ulaşmasını beklemeleri gerekmektedir. Uzak bir akrabaları olan Kont Olaf’ın yanına gönderilmeleri ile hayatları beklenmedik bir biçimde değişmeye başlar çünkü Olaf hiç de iyi niyetli biri değildir. Çocuklar çok geçmeden, bu adamın, sahip oldukları mirası ellerinden almanın peşinde olduğunu fark ederler.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Neil Patrick Harris, Patrick Warburton, Malina Weissman, Louis Hynes, K. Todd Freeman
Tür : Aile, Aksiyon, Dram, Komedi, Macera
The Book of Boba Fett izle, The Book of Boba Fett diziye ait tüm bölümler hd olarak diziizles adresinde iyi seyirler Her galaksinin bir yeraltı dünyası vardır. Heyecan verici bir Star Wars (Yıldız Savaşları) macerası olan "The Book of Boba Fett" dizisinde, efsanevi ödül avcısı Boba Fett ve paralı asker Fennec Shand, bir zamanlar Jabba the Hutt ve suç örgütü tarafından yönetilen bölgede hak iddia etmek için kumlu Tatooine topraklarına yöneliyorlar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Temuera Morrison, Ming-Na Wen
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Extracurricular izle, Extracurricular dizi izle, Extracurricular neflix kore dizisini diziizles.com sitesinde izle, Çıkmaz bir hayattan kaçmaya kararlı olan yetenekli bir lise öğrencisi, üniversite parasını ödeyebilmek için ciddi bir suç dünyasına döner.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kim Dong-hee, Park Ju-hyun, Jung Da-bin, Nam Yoon-su, Kim Yeo-jin
Tür : Dram, Suç
Maniac izle (IMDb: 7.7)
Maniac izle, Maniac dizi izle, Maniac dizisini izle, Annesiyle ilgili sorunları olan bir doktorun ve duygusal açıdan karmaşık bir bilgisayarın yürüttüğü tuhaf bir ilaç deneyine katılan iki yabancı arasında bir bağ kurulur. (Dizi içeriği 18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Emma Stone, Jonah Hill, Sonoya Mizuno, Justin Theroux, Sally Field
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Komedi
You izle (IMDb: 7.7)
You izle, You dizisini izle, You dizisini diziizles.com adresinde izle, Zeki bir New Yorklu olan Joe bir kitapçıda çalışmaktadır. Bir gün kitapçıya gelen Beck, Joe’nun ayaklarını yerden keser. Joe, ilk görüşte Beck’e aşık olmuştur. Joe, sevdiği kızın kalbini kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Beck’i elde etmek için teknolojiyi kullanmaya başlayan ve onu her yerde takip eden Joe’nun takıntı tavırları Beck’in en yakın arkadaşı Peach’ı şüphelendirse de ona engel olamaz. Joe, sonunda Beck’in takipçisi olmaktan çıkıp erkek arkadaşı olur.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Penn Badgley, Victoria Pedretti, Shalita Grant, Scott Speedman, Travis Van Winkle
Tür : Dram, Gizem, Suç
Alias Grace izle (IMDb: 7.7)
Alias Grace izle, Alias Grace dizi izle, Alias Grace dizisinin tüm bölümlerini diziizles.com adresinde izle, 19. yüzyıl Kanadası'nda bir psikiyatr, katil bir kadının bozuk akli dengesi nedeniyle affedilip affedilmeyeceğini tartar. Margaret Atwood'un ödüllü romanından uyarlandı. (Dizi içeriği 18 yaş ve üzeri için uygundur.)
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Sarah Gadon, Edward Holcroft, Rebecca Liddiard, Zachary Levi, Kerr Logan
Tür : Dram, Suç
The Naked Director izle, The Naked Director dizi izle, The Naked Director dizisini izle, The Naked Director dizisini 1080p kalitede izle, Pinku (Japon softcore film alt türü), Japon sinemasında uzun ve tarihi bir yere sahiptir. Tür kırk yılı aşkın bir süredir var ve birçok gelgit gördü. Hareketin en parlak döneminde yönetmenlerden biri üretken Muranishi Toru'ydu. Adam hakkında bir romandan uyarlanan Çıplak Yönetmen, karakteri, sanatını, vizyonunu ve çevresindeki onaylayan ve onaylamayan halkla olan etkileşimlerini anlatıyor.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Takayuki Yamada, Shinnosuke Mitsushima, Misato Morita, Tetsuji Tamayama, Tokio Emoto
Tür : Dram, Komedi
Damnation izle (IMDb: 7.7)
Damnation izle, Damnation dizi izle, Damnation dizisini izle, Damnation dizisinin tüm sezon ve bölümlerini diziizles.com adresinde izle,
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Killian Scott, Logan Marshall-Green, Sarah Jones, Christopher Heyerdahl, Gabriel Mann
Tür : Vahşi Batı
Okudukları lisede bir zombi virüsü salgınının patlak vermesiyle kapana kısılan öğrenciler ya bir çıkış yolu bulacak ya da korkunç bir şekilde enfekte olacak.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Park Ji-hu, Yoon Chan-young, Cho Yi-hyun, Lomon, Yoo In-soo
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
Vikings: Valhalla izle, Vikings: Valhalla dizisinin tüm bölümleri diziizles adresinde Vikings: Valhalla türkçe dublaj ya da Vikings: Valhalla altyazılı 1080p izle Tarihi dizi Vikings'in 100 yıl sonrasını konu alan Vikings: Valhalla, İngiltere Kralı Günah Çıkartıcı Aziz Edward'ın ölümünün ardından 3 lordun İngiltere tahtında hak iddia etmesi üzerine, İngiltere'nin kaderini etkileyecek olayları anlatmaktadır. Viking çağının nasıl sonlandığını da anlatmaktadır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Sam Corlett, Frida Gustavsson, Leo Suter, Bradley Freegard, Jóhannes Haukur Jóhannesson
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş
Midnight at the Pera Palace -Pera Palas’ta Gece Yarısı 2022 yapımı dizinin tüm bölümleri sitemizde Pera Palas’ta Gece Yarısı 1080p hd izle Tarihî Pera Palas Oteli ile ilgili bir yazı hazırlarken kendini bir anda geçmişte bulan gazeteci Esra, Türkiye'nin kaderini değiştirebilecek bir komployu durdurmalıdır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Hazal Kaya, James Chalmers, Selahattin Paşalı, Yasemin Szawlowski, Tansu Biçer
Tür : Dram
See izle (IMDb: 7.6)
See dizisi tüm bölümleri türkçe altyazılı olarak diziizles adresinde See izle, See 1080p tek parça See, günümüzden uzak bir gelecekte geçiyor. Dizide, görme yetisini yitiren insanlığın , hayatta kalmak için yeni yollar aramasını konu ediniyor. Ne var ki yeni hayata gelen ikiz bebeklerin görme yetisiyle doğması işleri karıştırıyor. Dizinin başrolünü Game of Thrones’ta canlandırdığı Kahl Drogo karakteri ile dikkatleri çeken Jason Momoa üstleniyor. Momoa’nın korkusuz savaşçı Baba Voss rolünü üstlendiği See’nin senaryosunu Peaky Blinders’ın yaratıcısı Steven Knight ile Açlık Oyunları serisinin son üç filminin yönetmen koltuğunda oturan Francis Lawrence birlikte kaleme alıyor. 10 bölümden oluşan See’nin yürütücü yapımcılığını Knight, Lawrence, Peter Chernin, Jenno Topping ve Kristen Campo üstleniyor.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jason Momoa, Dave Bautista, Nesta Cooper, Archie Madekwe, Hera Hilmar
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
Titans izle (IMDb: 7.6)
Titans izle, Titans dizisi tüm bölümleri tek parça olarak diziizles.com adresinde "Titans", eskiden Batman'in himayesinde olan ve "Robin" olarak bilinen, şimdi ise "Nightwing" olarak suçlularla mücadele eden Dick Grayson (Brenton Thwaites) liderliğindeki bir grup genç süper kahramanı merkezine alıyor. Eski bir sirk çalışanı olan Grayson, anne-babasının ölümünden sonra Batman'in himayesine alınmış ve suçlularla mücadele etmek için eğitilmiştir. Grayson, "Nightwing" olarak Batman’in gölgesinden çıkacak ve Starfire (Anna Diop), Raven (Teagan Croft), Beast Boy (Ryan Potter) ve pek çok başka süper kahramanın içinde bulunduğu yeni ve korkusuz bir "Titans" takımının başına geçecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop, Ryan Potter, Curran Walters
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
Ajin izle (IMDb: 7.6)
Ajin izle, Ajin dizi izle, Ajin anime dizisini diziizles.com farkıyla full hd olarak izleyin, Ajinler ölemeyen insanlardır. İlk kez 17 yıl önce Afrika'da bir savaşta ortaya çıktılar. Zamanla daha fazlası insanlığın içine karışmış bir şekilde bulundu. Nadir olduklar için, hükümet bir tanesini yakalamayı başarana cömert bir ödül sunmaya hazır. Günümüzde, bir liselinin sıradan bir yaz olmasını beklediği şey, hiç beklemediği bir hal alıyor.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Mamoru Miyano, Yoshimasa Hosoya, Aya Suzaki, Daisuke Hirakawa, Hiroyuki Kinoshita
Tür : Aksiyon, Animasyon, Gizem, Macera
The 100 izle (IMDb: 7.6)
The 100 izle, The 100 dizi izle, The 100 dizisini diziizles.com farkıyla 1080p kalitede izleyin, Nükleer bir kıyametin Dünyayı yok edişinden bir asır sonra, 100 uzay istasyonu sakini, gezegende yaşanıp yaşanamayacağını öğrenmek için dünyaya gönderilirler.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Eliza Taylor, Tasya Teles, Marie Avgeropoulos, Bob Morley, Chuku Modu
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
The Serpent izle (IMDb: 7.6)
The Serpent izle, The Serpent dizisini izle, The Serpent dizisinin tüm bölümlerini diziizles.com farkıyla izle, Katil Charles Sobhraj'ın nasıl yakalandığının olağanüstü hikayesi. 1975 ve 1976'da Hindistan, Tayland ve Nepal'in 'Hippi Yolu'nda genç Batılı gezginlerin faili meçhul cinayetlerinin baş zanlısı olarak Sobhraj, üç farklı kıtada tutuklama emri çıkararak, Interpol'ün en çok aranan adamı olmak için defalarca dünya çapındaki yetkililerin elinden kaçmıştı. (18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Tahar Rahim, Jenna Coleman, Ellie Bamber, Billy Howle, Mathilde Warnier
Tür : Dram, Suç
Dogs of Berlin izle, Dogs of Berlin dizi izle, Dogs of Berlin dizisinin tüm bölümlerini 1080p kalitede diziizles.com farkıyla izle, Alman yapımı polisiye gerilim dizisi. Türkiye-Almanya maçı öncesinde Almanya milli takımında oynayacak olan Türk kökenli futbolcu Orkan Erdem’i öldürülür. Olaylar orada kopmaya başlar… Türk Alman ilişkilerinin fazlasıyla işlendiği dizide Berlin’in arka sokakları kaynamaya başlar. Aksiyon hiç bitmiyor. Türkçe konuşulan kısımlarda bir gülümseme geliyor ? Heyecanı hiç bitmeyen konunun güzel işlendiği iyi bir dizi!
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Fahri Yardım, Katharina Schüttler, Anna Maria Mühe, Urs Rechn, Kais Setti
Tür : Aksiyon, Macera
Unbreakable Kimmy Schmidt izle, Unbreakable Kimmy Schmidt dizi izle, Unbreakable Kimmy Schmidt dizisini izle, Unbreakable Kimmy Schmidt netflix dizisini diziizles.com adresinden hd kalitede izle, Geçirdiği 15 yılın ardından bağlı olduğu tarikattan kaçan Kimmy, New York’ta kendine yeni bir hayat kurmaya çalışır. The Office’den tanıdığımız Ellie Kemper’ın başrolde olduğu dizinin altında, ünlü aktris ve senarist Tina Fey’in imzası var…
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Ellie Kemper, Tituss Burgess, Jane Krakowski, Carol Kane
Tür : Komedi
What If...? izle (IMDb: 7.6)
What If...? izle, What If...? dizi izle, What If...? dizisini izle, What If...? dizisini diziizles.com farkıyla izle, Marvel Sinematik Evrenindeki önemli anlar, hikayeler tamamen farklı olsaydı ve başka bir gerçeklikte olsaydı kahramanların neler yaşayabileceğini gözler önüne seriyor.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Jeffrey Wright
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Messiah izle (IMDb: 7.6)
Messiah izle, Messiah dizi izle, Messiah 2020 yapımı diziyi izle, Messiah diziizles.com, CIA ajanı Eva Geller (Michelle Monaghan), kamu düzenini bozarak uluslararası kamuoyunun ilgisini üzerini çeken bir adamla (Mehdi Dehbi) ilgili bilgileri ortaya çıkarır ve adamın kökenini araştırmaya başlar. Adam, onun mucizeler yarattığını iddia eden müridler kazanmaya devam ederken, küresel medya bu karizmatik adamın cazibesine giderek daha fazla kapılmaya başlar. Geller, bu adamın gerçekten ilahî bir varlık mı yoksa dünyanın jeopolitik düzenini bozabilecek aldatıcı bir sahtekâr mı olduğunu ortaya çıkarmak için uğraşmalıdır. Hikâye ilerledikçe, olaylar İsrailli bir istihbarat görevlisi (Tomer Sisley), Texaslı bir vaiz (John Ortiz) ve kızı (Stefania LaVie Owen), Filistinli bir mülteci (Sayyid El Alami) ve olayı haber yapan bir gazeteci (Jane Adams) gibi birçok farklı kişinin bakış açısından, iç içe geçmiş şekilde anlatılır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Mehdi Dehbi, Michelle Monaghan, John Ortiz, Tomer Sisley, Stefania LaVie Owen
Tür : Dram
The English Game izle, The English Game dizi izle, The English Game dizisini izle, The English Game diziizles.com, Downton Abbey ile son yılların en sevilen dizilerinden birine imza atan Fellowes’un yeni dizisi, izleyicileri 19. yüzyılın sonlarına götürüyor ve futbolun doğuşuna ışık tutuyor. İngiltere’de farklı sınıflardan insanlar aralarındaki anlaşmazlıkları bir kenara bırakıp bir araya gelerek futbolun dünyanın en popüler sporu hâline gelmesi için ilk adımları atıyor. Hikâyenin merkezinde farklı sınıflardan gelen iki futbolcu yer alıyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kevin Guthrie, Edward Holcroft, Niamh Walsh, Charlotte Hope, Craig Parkinson
Tür : Dram
Outer Banks izle (IMDb: 7.6)
Outer Banks izle, Outer Banks dizisini izle, Outer Banks dizisinin tüm bölümlerini 1080p kalitede izle, Zenginler ve fakirler arasında bölünmüş bir adada genç John B, babasının ortadan kaybolmasıyla ilgili olan efsanevi hazineyi bulmak için en iyi üç dostundan yardım alır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Chase Stokes, Madelyn Cline, Jonathan Daviss, Madison Bailey, Rudy Pankow
Tür : Aksiyon, Dram, Gizem, Macera
Fearless izle (IMDb: 7.6)
Fearless izle, Fearless dizi izle, Fearless dizisini izle, 2017 yapımı Fearless dizisini diziizles.com adresinde izle, Emma, işin içinden çıkılması zor davaları üstlenen adalet duygusu yoğun bir avukattır. Aldığı davaların çoğunda müvekkilleri suçlulardır. Emma bu sefer başka bir davaya yönelir. 14 yıl önce Linda Simms’i öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine konulan Kevin Russell cezasını çekmeye devam etmektedir. Kevin’ın eski eşi Annie, onun suçsuz olduğunu ve asla bir katil olamayacağını savunmaktadır. Annie’nin Emma’ya ulaşmasından sonra dava tekrar gündeme gelir. 14 yıl önceki cinayetle ilgili kanıtları incelemeye başlayan Emma ayrıca Kevin’ın sorgu kaydını da dinlemeye başlar. Kayıtta yakaladığı şüphe yaratan bir durum neticesinde Kevin’ın suçsuz olabileceğini düşünür. Süreç ilerlemeye başladıkça birçok soru işareti ortadan kalkmaya başlayacaktır. Ancak soruların cevaplanmamasını isteyen bazı güçlü insanlar da vardır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Helen McCrory, Jonathan Forbes, Sam Swainsbury, Wunmi Mosaku, Rebecca Callard
Tür : Dram
Archive 81 izle (IMDb: 7.6)
2022 yapımı Archive 81 dizisini diziizles adresinde seyredebilirsiniz Archive 81 tüm bölümleri tek parça sizlerle iyi seyiler. Birtakım hasarlı videokasetleri onaran bir arşivci, bunların kayıp yönetmeninin ve şeytani bir tarikatın karıştığı gizemli olayların içine çekilir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Mamoudou Athie, Dina Shihabi, Evan Jonigkeit, Martin Donovan, Matt McGorry
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
Transformers: War for Cybertron izle, Transformers: War for Cybertron dizi izle, Transformers: War for Cybertron anime dizisinin tüm bölümlerini diziizles.com farkıyla izle,
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Jason Marnocha, Jake Foushee, Linsay Rousseau, Frank Todaro, Joe Zieja
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera, Çocuklar
Crashing izle (IMDb: 7.5)
Crashing izle, Crashing dizi izle, Crashing dizisini diziizles.com sitesinde izle, Gayrimenkul kiraları çok yüksek olunca genç ve yalnız bireyler boş bir binayı koruma karşılığında daha ucuza kiralayarak birlikte yaşamaya karar verirler. Phoebe Waller-Bridge'nin başrolünü paylaştığı ve senaryosunu yazdığı dizide kullanılmayan bir hastaneyi kiralayarak birlikte yaşayan 20-30 kişilik bir grubun komik yaşamına değinilmektedir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Pete Holmes, Artie Lange, Lauren Lapkus, George Basil
Tür : Komedi
I Am Not Okay with This izle, I Am Not Okay with This dizisini izle, I Am Not Okay with This netflix dizisini izle, Gergin bir tip olan Syd, filizlenen süper güçlerini kontrol etmeye çalışırken lisenin tuhaflıkları, aile draması ve en yakın dostuna duyduğu karşılıksız aşkla uğraşır. (16 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Sophia Lillis, Wyatt Oleff, Kathleen Rose Perkins, Sofia Bryant, Richard Ellis
Tür : Dram
Chilling Adventures of Sabrina izle, Chilling Adventures of Sabrina dizisini izle, Chilling Adventures of Sabrina netflix dizisini diziizles.com sitesinde 1080p kalitede izle, Yarı insan yarı cadı Sabrina, aile mirası Gecenin Kilisesi ile ölümlü gençlerin dünyası arasında kendine yer bulmaya çalışırken sihir ve haylazlık bir araya geliyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Kiernan Shipka, Ross Lynch, Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
Ginny & Georgia izle, Ginny & Georgia dizi izle, Ginny & Georgia dizisinin tüm bölümlerini hd kalitede izle, Özgür ruhlu Georgia, çocukları Ginny ve Austin ile birlikte sıfırdan başlamak için kuzeye taşınır ancak yeni başlangıçlara giden yolun engebeli olabileceğini görür. (16 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Antonia Gentry, Brianne Howey, Mason Temple, Diesel La Torraca, Jennifer Robertson
Tür : Dram, Komedi
13 Reasons Why izl, 13 Reasons Why dizi izle, 13 Reasons Why dizisini izle, Jay Asher’ın çok satan romanından uyarlanan Netflix Orijinal Dizisi “”Ölmek İçin 13 Sebep””, Clay Jensen’ın (Dylan Minnette) okuldan döndüğü bir gün, kapısının önünde adına gönderilmiş gizemli bir kutu bulması ile başlayan ve gelişen olayları anlatıyor. Kutunun içinde, iki hafta önce intihar eden Hannah Baker’ın doldurduğu kasetler yer almaktadır. Hannah, Clay’in sınıf arkadaşı ve aynı zamanda hoşlandığı kızdır. Kasette, Hannah hayatına son vermesinin altında yatan on üç sebep olduğundan bahsetmektedir. Clay de bu sebeplerden biri midir? Ölmek İçin 13 Sebep’in baş yapımcıları Tom McCarthy, Brian Yorkey, Selena Gomez, Joy Gorman ve Kristel Laiblin.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Dylan Minnette, Grace Saif, Christian Navarro, Alisha Boe, Brandon Flynn
Tür : Dram, Gizem
Hollywood izle (IMDb: 7.5)
Hollywood izle, Hollywood dizi izle, Hollywood dizisini izle, 2020 yapımı Hollywood dizisini diziizles.com farkıyla izle, 2. Dünya Savaşı sonrası Hollywoodu'nda bir grup hırslı oyuncu ve yönetmen adayı, eğlence dünyası hayallerinin gerçeğe dönüşmesi için neredeyse her şeyi yapacak. (18+ yaş üzeri için uygundur.)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Jeremy Pope, David Corenswet, Patti LuPone, Laura Harrier, Darren Criss
Tür : Dram
The Politician izle, The Politician dizi izle, The Politician netflix dizisini izle, Payton, çocukluğundan beri başkan olacağını biliyordu. İlk önce en tehlikeli siyasi ortamda gezinmesi gerekecek: lise.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ben Platt, Judith Light, Lucy Boynton, Zoey Deutch, Julia Schlaepfer
Tür : Komedi
AJ and the Queen izle, AJ and the Queen dizisini izle, AJ and the Queen dizisini diziizles.com farkıyla full hd kalitede izle, Travesti Ruby Red, köhne bir karavanla ülkeyi dolaşırken AJ'de beklenmedik bir yardımcı keşfeder: sert konuşan 10 yaşındaki kaçak yolcu.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : RuPaul, Izzy G., Michael-Leon Wooley, Josh Segarra, Katerina Tannenbaum
Tür : Komedi
Marianne izle (IMDb: 7.5)
Marianne izle, Marianne dizisini izle, Marianne dizi izle, Marianne dizisini 1080p kalitede full olarak diziizles.com farkıyla izle, Memleketine geri dönen ünlü bir korku yazarı, rüyalarına musallat olan kötü ruhun gerçek dünyada ortalığı birbirine kattığını keşfeder.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Victoire Du Bois, Lucie Boujenah, Tiphaine Daviot, Ralph Amoussou, Mehdi Meskar
Tür : Gizem
Ragnarok izle (IMDb: 7.5)
Ragnarok izle, Ragnarok dizi izle, Ragnarok dizisinin tüm bölümlerini full hd kalitede diziizles.com farkıyla izle, Kirliliğin zehirlediği ve eriyen buzulların sarstığı bir Norveç kasabası, kıyameti yoğun biçimde hissetmektedir. Kadim bir kötülüğü alt etmek için bir efsane gereklidir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : David Alexander Sjøholt, Jonas Strand Gravli, Theresa Frostad Eggesbø, Herman Tømmeraas, Emma Bones
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
Dark Tourist izle (IMDb: 7.5)
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Sebastián Treviño, David Farrier
Tür : Aksiyon, Belgesel, Macera
Designated Survivor izle, Designated Survivor dizi izle, Designated Survivor dizisini diziizles.com farkıyla 1080p kalitede izle, ABD Başkanı'nın ulusa sesleniş konuşması sırasında düzenlenen yıkıcı bir saldırının ardından kongrenin önemli isimlerinin hepsi ölür. Düşük seviyeli bir kabine üyesi olan Tom Kirkman (Kiefer Sutherland) aniden Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak atanır. Sıradan hayat süren bir adamın kendisini bir anda komplo teorilerinin içinde bulduğu hikaye gerilim ve aile draması ağırlıklı olacak
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Kiefer Sutherland, Maggie Q, Kal Penn, Adan Canto, Italia Ricci
Tür : Dram, Politik, Savaş
Servant izle (IMDb: 7.5)
Dram türünde olan Servant dizisi diziizles adresine eklenmiştir Servant tüm bölümler 1080p türkçe altyazılı izle Servant, yeni doğan bebeklerini kaybederek tarif edilemez bir trajedinin ardından yas tutan Philadelphialı bir çiftin hikayesini konu alıyor. Çift, yaşadıkları büyük trajediyle başa çıkabilmek için alışılmadık bir yönteme başvurarak, sallanan evlilikleri için uyguladıkları terapinin bir parçası olarak bebeklerine çok benzeyen oyuncak bir bebek alıyorlar. Oyuncak bebekle ilgilenmesi için gizemli bir kadını dadı olarak işe alan çift, aslında gizemli bir gücün eve girmesi için kapıları sonuna kadar açıyor.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Lauren Ambrose, Toby Kebbell, Rupert Grint, Nell Tiger Free
Tür : Dram
Sweet Home izle (IMDb: 7.4)
Sweet Home izle, Sweet Home dizi izle, Sweet Home dizisinin tüm bölümlerini diziizles.com sitesinde izle, İnsanlar acımasız canavarlara dönüşerek dehşet saçarken sorunlu bir genç ile komşuları hayatta kalmak ve insanlıklarına tutunmak için savaşır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Song Kang, Lee Jin-wook, Lee Si-young, Lee Do-hyun, Kim Gab-soo
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi
The Haunting of Bly Manor izle, The Haunting of Bly Manor dizisini izle, The Haunting of Bly Manor dizisinin tüm bölümlerini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı seçenekleriyle izle, The Haunting of Hill House'un antoloji türündeki devam halkası olan The Haunting of Bly Manor, iki çocuğa bakmak için eski bir konakta işe başlayan genç bir kadının hayatına odaklanıyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Victoria Pedretti, Oliver Jackson-Cohen, Henry Thomas, Amelia Eve, T'Nia Miller
Tür : Dram, Gizem
Tuca & Bertie izle (IMDb: 7.4)
Tuca & Bertie izle, Tuca & Bertie dizi izle, Tuca & Bertie animasyon dizisini izle, Özgür ruhlu toucan Tuca ve kendinden şüphe eden ardıç kuşu Bertie, hayatın iniş çıkışlarında birbirlerine rehberlik eden en iyi arkadaşlar ve kuşlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Tiffany Haddish, Ali Wong, Steven Yeun
Tür : Animasyon, Komedi
Locke & Key izle (IMDb: 7.4)
Locke & Key izle, Locke & Key dizi izle, Locke & Key dizisini izle, Locke & Key dizisinin tüm bölümlerini izle, Babalarının öldürülmesinin ardından anneleriyle birlikte atadan kalma bir eve taşınan üç kardeş, güçleri ve sırları açığa çıkaran sihirli anahtarları keşfeder.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Darby Stanchfield, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Connor Jessup, Aaron Ashmore
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
3% (IMDb: 7.4)
3% izle, 3% dizisini izle, 3% dizisinin tüm sezon ve bölümlerini diziizles.com farkıyla izle, Elit insanların kalabalık kenar mahallelerden uzaktaki cennet gibi bir adada yaşadığı bir gelecekte, sefaletten kurtulan %3'e katılmak için tek bir şansınız var. (18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Bianca Comparato, Vaneza Oliveira, Rodolfo Valente, Rafael Lozano
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
Elite izle (IMDb: 7.4)
Elite izle, Elite dizi izle, Elite dizisini izle, Elite dizisinin tüm sezon ve bölümlerini full hd kalitede izle, İşçi sınıfından gelen üç genç İspanya'daki seçkin bir özel okula kaydolunca, onlarla zengin öğrenciler arasında başlayan çatışma bir cinayete yol açar.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Itzan Escamilla, Mina El Hammani, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Omar Ayuso
Tür : Dram, Gizem, Suç
Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez izle, Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez dizisini izle, Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez dizisini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı olarak sitemizden izleyin, Bu belgesel dizisi, arkadaşlar, oyuncular ve içeriden kişilerle yapılan röportajlar aracılığıyla Aaron Hernandez'in bir NFL yıldızından hüküm giymiş bir katile nasıl dönüştüğünü inceliyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kevin Armstrong, Aaron Hernandez
Tür : Belgesel, Suç
I Am a Killer izle (IMDb: 7.4)
I Am a Killer izle, I Am a Killer dizi izle, I Am a Killer dizisini diziizles.com farkıyla izle,
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Swaylee Loughnane, Reece Putinas, David Galea, James Robertson
Tür : Belgesel, Suç
Moon Knight izle (IMDb: 7.4)
Moon Knight izle, Moon Knight 1080p hd kalitesinde türkçe altyazılı olarak diziizles.com adresinde Moon Knight, Oscar Isaac’in canladırdığı Steven Grant isimli çoklu kişilik bozukluğundan müzdarip bir adamın hikayesini anlatıyor. Bushman adında bir terörist tarafından öldürülen eski CIA ajanı Marc Spector, Mısır Ay Tanrısı Konshu tarafından Grant’in bedeninde hayata döndürülmüştür. Kendi halinde bir adam olan Grant, Spector’ın eski düşmanları peşine düşmüşken hem Spector ile karmaşık kimlik bozukluğunu hem de eski Mısır Tanrıları arasındaki ölümcül bir sırrı çözmenin yolunu bulmak zorundadır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Oscar Isaac, Ethan Hawke, May Calamawy, Karim El Hakim, F. Murray Abraham
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem, Macera
Marvel's Luke Cage izle, Marvel's Luke Cage dizisini izle, Luke Cage Marvel dizisini diziizles.com sitesinde izle, Hapishanede geçirdiği günlerde üzerinde uygulanan deneyler sonucu Luke Cage; her türlü darbeye ve sıcaklığa karşı dayanıklı bir deri, iyileşme yeteneği ile süper insan gücüne sahip bir karakterdir.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Mike Colter, Alfre Woodard, Simone Missick, Theo Rossi, Mustafa Shakir
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera, Suç
Crazyhead izle (IMDb: 7.3)
Crazyhead izle, Crazyhead dizi izle, Crazyhead dizisini diziizles.com sitesinde izle, Amy ve Raquel, yirmili yaşlarının başlarındaki dalgalı sularda yollarını bulmaya çalışırken aynı anda bazı ciddi budaklı iblislerin kıçını tekmeliyorlar. Ne yanlış gidebilir ki?
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Cara Theobold, Susan Wokoma, Arinzé Kene, Lewis Reeves, Riann Steele
Tür : Komedi
Lost in Space izle (IMDb: 7.3)
Lost in Space izle, Lost in Space dizi izle, Lost in Space dizisini izle, Lost in Space dizisinin tüm bölümlerini diziizles.com sitesinde izle, Yabancı bir gezegene zorunlu iniş yapan Robinsonlar tüm engellere rağmen hayatta kalmak ve gezegenden kaçmak için mücadele eder. Ama çevreleri gizli tehlikelerle doludur.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Molly Parker, Toby Stephens, Maxwell Jenkins, Taylor Russell, Mina Sundwall
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
The Stranger izle (IMDb: 7.3)
The Stranger izle, The Stranger dizi izle, The Stranger dizisini diziizles.com farkıyla izle, Aile babası Adam Price, bir yabancı onun karısı hakkında şaşırtıcı bir iddiada bulunduğunda umutsuzca yanıt aramaya başlar ve kendini bir gizemin ortasında bulur.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Richard Armitage, Siobhan Finneran, Jennifer Saunders, Hannah John-Kamen, Paul Kaye
Tür : Dram, Gizem
Marvel's The Defenders izle, Marvel's The Defenders dizi izle, Marvel's The Defenders gibi bütün Marvel dizilerini diziizles.com adresinde izle, Dizi Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist'ten oluşan ekibin New York'ta ki suçlularla mücadele edeceklerini konu edinir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Charlie Cox, Krysten Ritter, Mike Colter, Finn Jones, Eka Darville
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera, Suç
Raising Dion izle (IMDb: 7.2)
Raising Dion izle, Raising Dion dizi izle, Raising Dion dizisini diziizles.com farkıyla kesintisiz olarak doya doya izleyin, Dul bir anne, küçük oğlunun ortaya çıkan süper güçlerini çevreleyen gizemi çözmeye çalışırken, oğlunun olağanüstü yeteneklerini de gizli tutar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Alisha Wainwright, Ja'Siah Young, Jason Ritter, Gavin Munn
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
Bonding izle (IMDb: 7.2)
Bonding izle, Bonding dizisini izle, 2019 yapımı Bonding dizisini diziizles.com adresinde izle, Ek iş olarak dominatrikslik yapan New Yorklu bir lisansüstü öğrencisi, lisedeyken en iyi dostu olan gey arkadaşını asistanı olarak tutar. (Dizi içeriği 18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Zoe Levin, Brendan Scannell
Tür : Dram, Komedi
Disenchantment izle, Disenchantment dizisini izle, Disenchantment animasyon dizisini diziizles.com adresinde 1080p kalitede kesintisiz olarak izle, Disenchantment, parçalanmak üzere olan Orta Çağ krallığı Dreamland’de geçiyor. Bentwood Prensi Guysbert ile evlenmekten vazgeçen Prenses Bean kendisini farklı bir dünyanın içerisinde bulur. Düğün töreninden kaçan prenses kendi kaderini çizmek için sarayından çıkarak gerçek dünyaya adım atar. Hayatta kim olduğunu çözmeye çalışan Bean, Elf arkadaşı Elfo ve içindeki şeytan Luci ile türlü maceralara atılır. Fantastik yaratıklarla dolu bu dünyada canavarlar, cinler, mitolojik yaratıklar, iblisler, troller, morslar ve birçok budala insan yer alıyor. Simpsonlar efsanesinin yaratıcısı Matt Groenling tarafından hayata geçirilen yapımın seslendirme kadrosunda Abbi Jacobson, Nat Faxon, Eric Andre, John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Noel Fielding ve Lucy Montgomery gibi isimler yer alıyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Abbi Jacobson, Nat Faxon, Eric André, Noel Fielding
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Gizem, Komedi, Macera
Safe izle (IMDb: 7.2)
Safe izle, Safe dizisini izle, Safe dizisini diziizles.com farkıyla 1080p kalitede izle, Zengin bir muhitte yaşayan dul bir cerrah, kızının ortadan kaybolmasının ardından kendisine en yakın kişilerin karanlık sırlarını açığa çıkarmaya başlar.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Michael C. Hall, Amanda Abbington, Marc Warren, Emmett Scanlan, Nigel Lindsay
Tür : Dram, Suç
The Society izle (IMDb: 7.1)
The Society izle, The Society dizi izle, The Society yabancı dizisini izle, Zengin bir kasabadaki diğer herkes gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğunda West Ham'in genç sakinleri hayatta kalmak için kendi topluluklarını kurar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kathryn Newton, Gideon Adlon, Sean Berdy, Natasha Liu Bordizzo, Jacques Colimon
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
Hemlock Grove izle (IMDb: 7.1)
Hemlock Grove izle, Hemlock Grove dizi izle, Hemlock Grove dizisini izle, Hemlock Grove 2013 dizisini diziizles.com sitesinde izle, Hemlock Grove; Pennsylvania’nın küçük bir kasabasınında bulunan bir genç kız cesedi ve kızın vahşice öldürülmüş olduğunun anlaşılmasıyla açılışını yapıyor. Cinayet soruşturması sürerken şüpheler iki kişi üzerinde yoğunlaşıyor; arkadaşlarının “kurtadam” olduğuna inandığı 17 yaşındaki bir çingene çocuk Peter, ikincisi ise kasabanın zengin ailesi Godfrey’lerin kendini beğenmiş oğlu Roman. Soruşturma çözümsüzlüğe doğru ilerlerken Roman ve Peter katili kendileri yakalamaya karar veriyorlar ve hem kendi içlerindeki bahsetmekten korktukları gerçeklerle yüzleşiyor hem de sır perdesini yavaş yavaş aralamaya başlıyorlar.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Landon Liboiron, Bill Skarsgård, Famke Janssen, Madeleine Martin, Camille De Pazzis
Tür : Gizem
GHOUL izle (IMDb: 7.1)
GHOUL izle, GHOUL dizisini izle, GHOUL dizisinin tüm bölümlerini 1080p kalitede izle, Ghoul, Netflix'in orijinal yapımlarından biri. Bir Hindistan korku serisi olan Ghoul, bir askeri sorgulama uzmanı olan Nida Rahim'in gizli bir gözaltı merkezine geldiğinde, burada tutulan teroristlerin bazılarının bu dünyanın dışından olduğunu farketmesiyle gelişen olayları anlatıyor. Senaryosunu ve yönetmenliğini Patrick Graham'ın üstlendiği Ghoul, Netflix'in imza attığı üçüncü Hint yapımı.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Rohit Pathak, Radhika Apte, Manav Kaul, Ratnabali Bhattacharjee
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
Wanderlust izle (IMDb: 7.1)
Wanderlust izle, Wanderlust dizisini izle, Wanderlust dizi izle diziizles.com, Bir bisiklet kazası ilişkilerini yeniden değerlendirmelerine neden olan bir terapist evliliğini kurtarmaya çalışır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Toni Collette, Steven Mackintosh, Joe Hurst, Emma D'Arcy, Celeste Dring
Tür : Dram
The Good Cop izle (IMDb: 7.0)
The Good Cop izle, The Good Cop dizi izle, The Good Cop dizisinin tüm bölümlerini diziizles.com adresinde izle, Hastalık derecesinde dürüst bir dedektif, cinayet çözmeden arta kalan zamanlarında sahtekâr ancak iyi kalpli babasına göz kulak olmaya çalışır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Tony Danza, Josh Groban, Monica Barbaro, Isiah Whitlock Jr., Bill Kottkamp
Tür : Dram, Komedi
Memento Mori izle (IMDb: 7.0)
Memento Mori izle, Memento Mori dizi izle, Memento Mori dizisini izle, Bu, Tanrı'nın iki dünya arasında komada uyanma görevini yerine getirmesi gereken Kerem'in hikayesidir. Her bölüm, ayrı hikayelere sahip orijinal Merbar serisidir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Cansu Gamze Durmuş, Hazar Deniz BG
Tür : TV
The Witcher: A Look Inside the Episodes izle, The Witcher: A Look Inside the Episodes dizi izle, The Witcher: A Look Inside the Episodes dizisini izle, Rehberiniz olarak dizinin yaratıcısı Lauren S. Hissrich ile The Witcher'ın ilk sezonunu destekleyen hikayelere ve temalara derinlemesine bir yolculuğa çıkın.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Lauren Schmidt Hissrich
Tür : Belgesel
Warrior Nun izle (IMDb: 6.9)
Warrior Nun izle, Warrior Nun dizi izle, Warrior Nun dizisinin tüm bölümlerini izle, Warrior Nun dizisini diziizles.com sitesinde izle, Gözlerini morgda açan yetim bir genç, Hale Taşıyıcısı olarak Şeytan avcısı rahibelerin gizli tarikatına seçildiğini ve süper güçlere sahip olduğunu öğrenir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Alba Baptista, Toya Turner, Tristán Ulloa, Kristina Tonteri-Young, Lorena Andrea
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
Friends from College izle, Friends from College dizi izle, Friends from College dizisini izle, Friends from College dizisinin tüm sezon ve bölümlerini diziizles.com farkıyla izle, Keegan-Michael Key (Ethan), Cobie Smulders (Lisa), Annie Parisse (Sam), Nat Faxon (Nick), Fred Savage (Max) ve Jae Suh Park'ın (Marianne) canlandırdığı Harvardlı bir grup arkadaş, kırklı yaşlara yaklaşmaktadır. Bu grubun birbirine geçmiş ve çoğunlukla karışık ilişkilerini yansıtan Friends from College; eski arkadaşlıklar, eski gönül meseleleri ve geçmişe duyulan özlemle birlikte yetişkin hayatına adım uydurmayla ilgili güldürücü bir keşif niteliğinde.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Keegan-Michael Key, Fred Savage, Nat Faxon, Annie Parisse, Jae Suh Park
Tür : Komedi
Hellbound izle (IMDb: 6.9)
Hellbound izle, Hellbound dizi izle, Hellbound dizisini izle, 2021 yapımı Hellbound dizisini Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazı ve 1080p kalitede diziizles.com adresinde izle, Doğaüstü varlıkların insanları kanlı bir şekilde cezalandırarak cehenneme mahkûm ettiği bir ortam, ilahi adalet temelinde kurulan dinî bir gruba zemin hazırlar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Yoo Ah-in, Park Jeong-min, Kim Hyun-joo, Won Jin-a, Yang Ik-june
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem, Suç
Snowpiercer izle (IMDb: 6.9)
Snowpiercer izle diziizles adresinden Snowpiercer dizisinin tüm bölümleri tek parça altyazılı olarak sizlerle Dünya buzlarla kaplanınca hayatta kalan son insanlar dünyanın çevresini dolaşan dev bir trende yaşar. Ama trendeki hassas dengeyi bozmadan birlikte yaşamak çok zordur.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Mickey Sumner, Alison Wright, Iddo Goldberg
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi
Soundtrack izle (IMDb: 6.8)
Soundtrack izle, Soundtrack dizi izle, Soundtrack dizisini 1080p kalitede izle, Aşk, kayıp ve dönüştürücü şans, Los Angeles'ta hayatı tüm gücüyle deneyimleyen iki mücadeleci sanatçıyı konu alan bu müzikal dramada kesişiyor.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Paul James, Callie Hernandez, Jenna Dewan, Marianne Jean-Baptiste, Jahmil French
Tür : Dram
Paradise PD izle (IMDb: 6.8)
Paradise PD izle, Paradise PD dizi izle, Paradise PD dizisini izle, Paradise PD dizisinin tüm bölümlerini diziizles.com farkıyla izle, Hevesli bir genç acemi, büyük bir uyuşturucu davasında bocalayıp, didişip burun buruna gelirken, babası tarafından yönetilen küçük kasaba polis teşkilatına katılır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Dana Snyder, Cedric Yarbrough, David Herman, Tom Kenny, Sarah Chalke
Tür : Animasyon, Komedi
Drug Lords izle (IMDb: 6.8)
Drug Lords izle, Uyuşturucu Baronları izle, Netflix yapımı Drug Lords belgeselini diziizles.com adresinde izle, Tarihin en azılı suç patronlarının, onların korku saçan adamlarının ve onları yakalamaya yemin etmiş cesur insanların hikâyelerine tanıklık edin.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular :
Tür : Belgesel
Dracula izle (IMDb: 6.8)
Dracula dizi izle, Dracula izle, Dracula yabancı dizi izle, Dracula izle diziizles.com farkıyla 1080p kalitede, Kont Dracula efsanesi, vampirin kanlı suçlarını inceleyen ve zayıf noktasına ışık tutan yeni öykülerle dönüşümden geçiyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Claes Bang, Dolly Wells, Mark Gatiss, Morfydd Clark
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
Full House izle (IMDb: 6.7)
Full House izle, Full House dizi izle, Full House netflix kore dizisini diziizles.com da izle, Bekar baba, 2 erkek kardeşi ve 3 kızının maceraları.
Yapım Yılı : 1987
Oyuncular : John Stamos, Bob Saget, Dave Coulier, Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin
Tür : Aile, Komedi
Fuller House izle (IMDb: 6.7)
Fuller House izle, Fuller House dizisini izle, Fuller House dizisinin tüm sezon ve bölümlerini diziizles.com adresinde izle, San Francisco'da yaşayan D.J. hamiledir ve eşinden ayrılmıştır. Kardeşi Stephanie, en yakın arkadaşı Kimmy ve onun ergen kızı Ramona, 12 yaşındaki isyankar oğlu J.D. ve 7 yaşındaki oğlu Max ile başa çıkamayan D.J.'ye yardım etmek için, onun evine taşınırlar.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Jodie Sweetin, Candace Cameron Bure, Andrea Barber, Elias Harger, Soni Bringas
Tür : Aile, Komedi
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe izle, Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe dizi izle, Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe dizisini diziizles.com adresinde izle, Bir sürü likör ve fahişe, hardal ve bolonya, belki biraz sigara ve uyuşturucu, ama çoğunlukla sadece likör ve fahişeler, sigaralar ve balonya, ayrıca hardal ve uyuşturucu.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : John Paul Tremblay, Mike Smith, Robb Wells
Tür : Aksiyon, Komedi, Macera
Daybreak izle (IMDb: 6.7)
Daybreak izle, Daybreak dizi izle, Daybreak dizisini izle, Daybreak dizisinin tüm bölümlerini 1080p kalitede izle, En iyi hayatını kıyamet sonrası Los Angeles'ta yaşayan tembeller, akılsız hortlakları ve klişe çeteleri alt ederek hayallerindeki kızı bulmaya çalışır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Colin Ford, Alyvia Alyn Lind, Austin Crute, Krysta Rodriguez, Gregory Kasyan
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Diablero izle (IMDb: 6.7)
Diablero izle, Diablero dizisini izle, Diablero dizisinin tüm bölümlerini diziizles.com farkıyla izle, Genç bir rahip, Mexico City'nin yeraltı dünyasında kaçırılan bir kızı aramak için bir iblis avcısı ve bir paranormal uzmanın yardımına başvurur.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Rocco Narva
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi, Gizem
Paranoid izle (IMDb: 6.7)
Paranoid izle, Paranoid dizisini izle, 2016 yapımı Paranoid dizisini diziizles.com adresinde izle, Bir kadın çocuk parkında vahşice öldürülünce, katili arayan bir grup dedektif kendilerini karanlık bir komplonun içine sürüklenirken bulurlar.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Indira Varma, Robert Glenister, Neil Stuke, Christiane Paul, Lesley Sharp
Tür : Gizem, Suç
Slasher izle (IMDb: 6.7)
Slasher izle, Slasher dizi izle, Slasher dizisinin tüm sezon ve bölümlerini full hd kalitede diziizles.com farkıyla kesintisiz olarak izleme keyfi sizlerle, Yaklaşık 30 yıl önce bir karı/koca evlerinde maskeli sapık bir katil tarafından katledilir. Ancak kadın hamiledir ve katil doğumu yakın olan bebeği annesinin karnını deşerek çıkarır. 30 yıl geçer, ana babası 30 yıl önce katledilen kız evine geri döner. Kızın dönüşüyle birlikte benzer cinayetler başlar. Asıl cani hapisteyken, yeni katilimiz taklit cinayetlerle kasabaya korku salmaktadır.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Jeananne Goossen, Sydney Meyer, Paula Brancati, Christopher Jacot, Jefferson Brown
Tür : Dram, Gizem, Suç
Black Summer izle (IMDb: 6.5)
Black Summer izle, Black Summer dizi izle, Black Summer dizisini izle, Black Summer dizisinin tüm bölümlerini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı seçenekleriyle izle, Black Summer, Syfy'da yayınlanan "Z Nation"ın devam dizisi olarak, dizinin yaratıcısı Karl Schaefer tarafından ekrana taşınıyor. Açlığın ve kuraklığın hüküm sürdüğü ve ölümcül bir zombi salgınının yaşandığı bir atmosferde geçen dizi, çaresiz bir annenin, küçük kızını kurtarmak için çıktığı tehlikeli yolculuğu ve bu sırada küçük bir mülteci grubuna dahil olup zorlu seçimler yapmak zorunda kalmasını işliyor. 8 bölümden oluşan "Black Summer"ın senaryosunu Karl Schaefer ve John Hyams kaleme alırken başlıca rollerini Jaime King, Sal Velez Jr., Justin Chu, Kelsey Flower ve Gwynyth Walsh gibi isimler paylaşıyor. Dizinin showrunner koltuğunda ise Schaefer ve Hyams ikilisi görev yapıyor. -
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jaime King, Christine Lee, Zoe Marlett
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
The New Legends of Monkey izle, The New Legends of Monkey dizisini izle, The New Legends of Monkey dizisinin tüm sezonlarını diziizles.com adresinde izle, Yedi kutsal tomarı arayan ve dünyayı kötülükten kurtarmak isteyen cesur bir kız, uzun zamandır taş kesilmiş hâlde bulunan Maymun Kral adlı tanrıyı özgür bırakır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Chai Hansen, Luciane Buchanan, Josh Thomson, Emilie Cocquerel, Natasha Daniel
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi, Macera
Wu Assassins izle (IMDb: 6.4)
Wu Assassins izle, Wu Assassins dizi izle, Wu Assassins dizisini izle, Wu Assassins dizisinin tüm bölümlerini 1080p kalitede diziizles.com adresinde izle, San Franciscolu mütevazı bir şef, mistik Wu güçlerinin yanlış ellere geçmesini önlemekle görevlendirilen kadim bir suikastçı örgütünün en yeni üyesi olur.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Iko Uwais, Byron Mann, Katheryn Winnick, Li Jun Li, Lawrence Kao
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera, Suç
Marvel's Iron Fist izle, Marvel's Iron Fist dizisini izle, Iron Fist Marvel dizisini izle , Gücünü nerede ve ne zaman kullanması gerektiğini konusunda profesyonel olan Iron Fist, dövüş sanatları konusunda uzmandır. Gücünü bir ejderhadan aldığı darbeyle kazanmıştır. Yıllardır uzak kaldığı şehrine (New York City) geri dönen Danny Rand benzersiz yeteneklerini ve dövüş sanatları konusundaki uzmanlığını yolsuzlukla mücadele ve kötülerle savaşmak için kullanır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Finn Jones, Jessica Henwick, Jessica Stroup, Tom Pelphrey, Sacha Dhawan
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
Omniscient izle (IMDb: 6.4)
Omniscient izle, Omniscient dizisinin bölümlerini donmadan izle, Omniscient dizisini Türkiye'nin en büyük dizi sitesi diziizles.com adresinde izle, Vatandaşların 7/24 izlendiği bir kentte, bir cinayeti araştırmak isteyen teknisyen, gözetleme drone'unu atlatmak için aklını kullanmak zorundadır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Carla Salle, Sandra Corveloni, Jonathan Haagensen, Guilherme Prates, Edmilson Cordeiro
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
The Family izle (IMDb: 6.4)
The Family izle, The Family dizi izle, The Family dizisini izle, The Family dizisinin tüm bölümlerini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı izle, Aile adıyla tanınan, gizemli ve muhafazakâr bir Hristiyan grup, küresel hedeflerini kovalamak için Washington, D.C.'de muazzam nüfuzunu kullanır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : James Cromwell
Tür : Belgesel
Dragon's Dogma izle, Dragon's Dogma dizi izle, Dragon's Dogma anime dizilerini diziizles.com adresinde izle, Ethan, kalbini çalan Ejderha'yı yenmek için yola koyulur, ancak savaştığı her iblisle birlikte insanlığını daha fazla kaybeder.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Yuichi Nakamura, Miyuki Sawashiro, Yuko Sanpei, Takayuki Sugo, Suzuko Mimori
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
The Innocents izle (IMDb: 6.3)
The Innocents izle, The Innocents dizi izle, The Innocents dizisinin tüm bölümlerini diziizles.com sitesinde izle, Genç bir çift birlikte olmak için kaçtığında, sahip oldukları olağanüstü hediye, onları sonsuza kadar bölmek isteyen güçlü güçleri açığa çıkarır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Percelle Ascott, Guy Pearce, Sorcha Groundsell, Laura Birn, Jóhannes Haukur Jóhannesson
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
The Rain izle (IMDb: 6.3)
The Rain izle, The Rain dizi izle, The Rain dizisini izle, The Rain dizisini diziizles.com farkıyla izle, Acımasız bir virüsün İskandinavya nüfusunu kırıp geçirmesinden altı yıl sonra, iki kardeş güvenli bir yer ve sorularına yanıt aramak için kurtulan diğer gençlere katılır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Alba August, Lucas Lynggaard Tønnesen, Mikkel Boe Følsgaard, Lukas Løkken, Sonny Lindberg
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
Kiss Me First izle (IMDb: 6.3)
Kiss Me First izle, Kiss Me First dizisini izle, Kiss Me First 2018 yapımı diziyi diziizles.com adresinde izle,
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Tallulah Haddon, Simona Brown, Matthew Beard, Matthew Aubrey
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
Yasuke izle (IMDb: 6.2)
Yasuke izle, Yasuke dizi izle, Yasuke gibi anime dizilerinin hepsini diziizles.com sitesinden izle, Bir zamanlar Siyahi Samuray olarak tanınan barışçıl bir kayıkçı, gizemli güçleri olan küçük bir kızı kanatlarının altına alınca kendini tekrar çatışmanın ortasında bulur.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Lakeith Stanfield, Takehiro Hira, Maya Tanida, Ming-Na Wen, Noshir Dalal
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
October Faction izle, October Faction dizisini izle, October Faction dizi izle, October Faction yabancı dizi izle, Canavar avcıları Fred ve Deloris Allen kötülükle uğraşıyor ... ve genç ikizleriyle aile dramı. Steve Niles ve Damien Worm'un çizgi romanlarından.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Aurora Burghart, Megan Follows, Maxim Roy, Wendy Crewson, Gabriel Darku
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
V Wars izle (IMDb: 6.1)
V Wars izle, V Wars dizi izle, V Wars dizisini izle, V Wars dizisini diziizles.com adresinde izle, Luther Swann, iklim değişikliği nedeniyle buz erimesinden bir virüs serbest bırakıldığında bir korku dünyasına girer.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ian Somerhalder, Adrian Holmes, Jacky Lai, Kimberly-Sue Murray, Kyle Breitkopf
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
No Good Nick izle (IMDb: 6.1)
No Good Nick izle, No Good Nick dizi izle, No Good Nick netflix dizisini izle, Genç bir üçkâğıtçının uzaktan akrabaları olduğunu iddia ederek kapılarında belirmesinin ardından bir ailenin hayatı altüst olur.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Melissa Joan Hart, Sean Astin, Siena Agudong, Lauren Lindsey Donzis, Kalama Epstein
Tür : Aile, Komedi
Haters Back Off izle, Haters Back Off dizisini izle, 2016 yapımı Haters Back Off dizisini izle, Yükselişte olan, inanılmaz derecede kendine güvenen, tamamen yeteneksiz bir yıldız olan ve ünlü doğduğuna olan inancının gücüyle yükselmeye devam eden Miranda Sings'in tuhaf aile hayatına dalın, sadece henüz kimse bilmiyor.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Colleen Ballinger, Angela Kinsey, Francesca Reale, Erik Stocklin, Steve Little
Tür : Komedi
Cursed izle (IMDb: 5.9)
Cursed izle, Cursed dizi izle, Cursed dizisini diziizles.com farkıyla 1080p kalitede izle, Gizemli güçlere ve efsanevi bir kılıca sahip olan genç asi Nimue, halkını kurtarma görevinde çekici paralı asker Arthur ile güçlerini birleştirir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Katherine Langford, Devon Terrell, Gustaf Skarsgård, Shalom Brune-Franklin, Daniel Sharman
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Nightflyers izle (IMDb: 5.9)
Nightflyers izle, Nightflyers dizi izle, Nightflyers dizisini izle, Nightflyers dizisinin tüm bölümlerini diziizles.com adresinde izle, İnsanoğlunun geleceği tehlikedeyken, bir grup bilim insanı ve güçlü bir telepati uzmanı, sırlarla dolu bir uzay gemisine atlayıp bilinmeze doğru yola çıkar.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Brían F. O'Byrne, Maya Eshet, Jodie Turner-Smith, Eoin Macken, Angus Sampson
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi
The Chosen One izle, The Chosen One dizisini izle, The Chosen One dizisinin tüm sezon ve bölümlerini diziizles.com adresinde izle, Ücra Pantanal köyüne Zika aşısını getirmeye kararlı üç doktor, kutsal bir şifacı ile çatışır ve giderek bu şifacının gizemli tarikatının içine çekilirler.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Paloma Bernardi, Renan Tenca, Gutto Szuster, Lourinelson Vladmir
Tür : Dram
Terrorism Close Calls izle, Terrorism Close Calls dizi izle, Terrorism Close Calls dizisini izle, Terrorism Close Calls dizisini diziizles.com adresinde izle, Teröre karşı savaş her yerde ve her yerdedir. Bu dizide, neredeyse gerçekleşen veya planlandığı kadar ölümcül olmayan ölümcül terör saldırılarını öğreniyoruz. Her bölüm, kitlesel kayıplara neden olmayı amaçlayan yakın zamanda gizliliği kaldırılmış bir terör planını araştırıyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : David Bitkower, Don Borelli, Pete King, Dušan Kiš
Tür : Belgesel
Another Life izle (IMDb: 5.2)
Another Life izle, Another Life dizi izle, Another Life dizisini izle, 2019 yapımı Another Life dizisini diziizles.com adresinde izle, Muazzam bir yabancı cisim Dünya'ya inince Niko Breckinridge, kaynağını bulup ilk teması kurmak için yıldızlararası bir göreve öncülük eder.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Katee Sackhoff, Selma Blair, Justin Chatwin, Tyler Hoechlin, Samuel Anderson
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi